Jak pokračuje Arcanum

Rodící se ambiciózní RPG od tvůrců Falloutu.

Arcanum je vlastně svět, ve kterém se všechno odehrává. Původem fantasy svět však projde stejným vývojem jako každý jiný normální svět, takže právě teď se nachází ve fázi technického rozvoje. Potkává se zde prastará magie s nejmodernější vědou, honosné zámky sousedí s továrními komplexy může se vám stát, že na váš výpad mečem vytáhne protivník pistoli a několika ranami vás sejme ještě dřív, než si uvědomíte ten zbraňový nepoměr.

     

Velkou roli budou v Arcanu hrát NPC postavy. Narazíte na ně prakticky všude, kam se hnete. Při questech, při obchodování nebo třeba při učení nových schopností. Některé postavy se k vám budou v průběhu hry také připojovat. Jejich maximální počet není omezen, záleží pouze na výši hodnoty charisma vašeho hrdiny. Protivníků je pro vás připraveno dostatek, celkem něco kolem 200. Boj s nimi bude moci probíhat jak v realtimu, tak i na tahy. Interface hry je velmi intuitivní, všechny akce se provádějí kliknutím levého tlačítka, pravým se ruší. O multiplayeru se zatím jen uvažuje, není ještě ani stanoven maximální počet hráčů.

      

Vydání očekávejte zhruba ve třetím čtvrtletí roku 2000. Pro nějaké další informace si můžete skočit sem.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole