Jak přežít sv. Valentýn – průvodce pařana pekelným dnem

Zapomeňte na všechnu tu konzumní romantiku, která se na nás valí ze všech stran. Spláchněte naparfémovaná srdíčka, kytku hoďte na hnůj a pojďte si sv. Valentýna užít tak, jak si to každý správný pařan zaslouží. Návod jak přežít sv. Valentýna je tady!
Jak přežít sv. Valentýn – průvodce pařana pekelným dnem
Zapomeňte na všechnu tu konzumní romantiku, která se na nás valí ze všech stran. Spláchněte naparfémovaná srdíčka, kytku hoďte na hnůj a pojďte si sv. Valentýna užít tak, jak si to každý správný pařan zaslouží. Návod jak přežít sv. Valentýna je tady!

Sv. Valentýn není den jako každý jiný. Je to den lásky. A smrti. Křesťanský kněz Valentýn, podle něhož se svátek jmenuje, byl v tento den popraven. A na sv. Valentýna v Chicagu roku 1929 se taky děly věci. Al Caponovi lidé tam ve skladišti na North Clark Street 2122 postříleli sedm jiných gangsterů a ani při tom nemrkli. Vysloužili si tak nehynoucí slávu a jejich akce se zapsala do dějin pod názvem Masakr na sv. Valentýna. Ptáte se, jak to oslavit? No přece hraním!

Ráno, raníčko
Hned jak se vypotácíte z postele, nahoďte mašinu a spusťte defragmentaci disku. Je svátek, tak musí být uklizeno. Dejte si ledovou sprchu, udělejte dvacet kliků, třicet shybů a namasírujte si ,,myší mozol“ (pokud nevíte co to je, tak je to ona ztvrdlá kůže na dlani, o kterou se opíráte, když držíte myš). Ke snídani si dejte po vzoru Rockyho pár syrových vajíček a pak už hurá k počítači! Ještě než odejdete do práce nebo do školy, rozcvičte se ve střelbě z luku. K jednoduchému, ale zábavnému výcviku amorků na principu Space Invaders se bezodkladně hlaste zde (na výběr máte dokonce ze dvou obtížností). Jestli pošlete do horoucích pekel všechny útočící čerty, jste frajeři. Každopádně vám to zvedne náladu.

Cesta do města
Cesta do práce nebo školy pomoci MHD je jedna z nejotravnějších záležitostí co znám. I tady si ale můžete hrát. Zakřičte ,,REVIZOR!“ a uvolněná sedadla obsaďte. Vytáhněte mobil a pokořte rekord v některé z vašich oblíbených her. Vzhledem k tomu, že je sv. Valentýn, měli byste věnovat pozornost i těm hrám, které běžně nehrajete. Pokud nemáte mobil, zahrajte si s nějakou důchodkyní MASO. Můžete se také na veřejnosti blýsknout se slušivým valentýnským odznakem. Co třeba srdíčko s nápisem LOVE SUX, FUCK YOU nebo nějaké jiné? Oblečení byste samozřejmě měli být kompletně v černém.

Valentýn 2002Valentýn 2002

Škola hrou (a práce taky)
Pokud máte ve škole nebo v práci připojení k internetu, jste za vodou. I s nedostatkem času můžete den na internetu strávit hraním nenáročných valentýnských her, které na vás počkají i v případě, že budete tu a tam simulovat práci. Jedinou jejich nevýhodou je, že v nich lítají sem a tam srdíčka, zubí se na vás karikatury medvídků a koníčci mají řasy jak Pamela Lee. Obzvlášť nechutná je v tomto směru Stránka medvídka Billyho. Hned na její úvodní straně (samozřejmě růžové) najdete neuvěřitelných 309 srdíček (jak jinak než růžových). Kromě toho si tam můžete složit třeba puzzle s růžovým pegasem. Máte-li něco proti medvědům, zkuste Stránku Černého psíka. Je tam víc valentýnských her, jako třeba piškvorky, které bez problému vyhrajete, srdíčkové pexeso nebo chytání amorka kliknutím myši. Každopádně se ale nadopujte živočišným uhlím.

Valentýn 2002Valentýn 2002

V pravé poledne
Najezte se, nejlepší je krvavý biftek s bramborami a paprikou. Pokud jste vegetariáni, jsou ideálním valentýnským jídlem spařené karafiáty. Každopádně se posilněte rychle a zbytek obědové pauzy věnujte rozesílání elektronických valentýnek. A to si pište, že ty vaše se neztratí. Začneme zlehka. Pro opravdu dobré, vtipné, netradiční a přitom ne moc urážlivé valentýnky si skočte sem, na stejné stránce v jiné sekci je taky slušný výběr. Pokud máte někoho opravdu „hodně rádi“ pošlete mu EVILGRAM (zlý telegram). Když vyberete správně drsnou fotku, možná se mu o ní bude zdát až do smrti. Usiluje někdo o vaši lásku hodně dotěrně a poslal vám valentýnku, i když jste měli na klopě připíchnuté srdíčko s nápisem „O tom ani neuvažuj“, ,,Najdi si jinou oběť!“nebo „Umři prosím!“? Tak to mu pošlete po netu záhrobní sbírku zvadlejch růží, vypadají vážně morbidně. Pokud vám dochází síly, pořádně kýčovitá valentýnka vás snad probudí k další akci. Může se také stát, že budete chtít poslat něco urážlivého, rejpavého a nebo sexuálně obtěžujícího (v případě, že jste sami zamilovaní). V takové situaci je nejlepší hledat zde, výběr motivů je víc než slušný. Obzvlášť dobře se mezi nimi vyjímají valentýnky doporučující osamělým duším sebevraždu – a to ve verzi pro pány i dámy. Protože mezi pařany se zvyšuje počet dívek, tak jeden skvělý tip i pro ně. S touhle valentýnkou dostanete každého miláčka (její slogan: Na co čekáš? Moje kočička se nebude lízat sama. mluví za vše).

Cesta z města
Cesta z města by mohla být stejná jako cesta do města. Ale nemusí. Kdykoli uvidíte olizující se pár, dojděte k němu a s vyčítavým výrazem ve tváři řekněte jednomu z páru: „Můžeš mi vysvětlit, s kým se to tady sakra líbáš? To pro tebe včerejší noc nic neznamenala?“ Efekt ještě znásobíte, pokud předtím odposlechnete jméno oběti. A ještě něco. Cestou kupte nějakého typicky valentýnského plyšáka (nejlíp medvěda). Večer ho budete potřebovat k jedné velmi delikátní záležitosti.

Valentýn 2002Valentýn 2002

Než začnete pařit…
Ráno jste defragmentovali, ale nic vám nebrání defragmentovat i teď (můžete si během toho pustit Válku Roseových nebo Osudovou přitažlivost). Hlavní je, že konečně můžete hrát! Vyberte si svoji zamilovanou hru s typicky valentýnským názvem (DOOM?), ještě lépe ale s obsahem (pěkné baby, resp. namakaní chlapi). Než se ovšem pomazlíte s cédéčkem a něžně ho vložíte do mechaniky, zhasněte. Rozestavte okolo svíčky a zapalte je. Pro vylepšení atmosféry můžete pustit i veselý soundtrack – třeba z Frankensteina. Pak vezměte do jedné ruky zakoupeného valentýnského plyšáka, do druhé ruky popadněte ostrý obřadní nástroj (nůž, nůžky na plech, obroušený zub vašeho profesora) a proveďte rituální oběť za úspěšnou hru. Valentýnská pařba může začít!

Holky, samý holky
Jasnou favoritkou na strávení valentýnského večera je Lara Croft. Dobře se na její pohyby a křivky kouká a máte dost času na to, abyste si ji mohli představovat nahou nebo živou. Pokud máte rádi extrémy, pak oceníte když bude mít Lara něco velkého – třeba prsa nebo rotační kulomet. Jen pro připomenutí dodávám, že laškovat můžete i s dámami v Return To Castle Wolfenstein, Unreal Tournamentu, Sinovi, Hitmanovi či Messiahovi. Na slovo vás poslechne jediná žena z vašich Commandos 2 či agentka Cate z NOLF. A pokud jste holky (příp. 4% menšina), užijete si vzrušení s drsnými uniformovanými chlapíky v Medal Of Honor nebo Operation Flashpoint. Že vás ty rozkošné potvůrky neposlouchají? Není nic jednoduššího, než s nimi udělat tak jako ve Wolfensteinovi tohle. Autor zmíněné stránky je zřejmě psychopat a zveřejňuje screenshoty, které všechny do jednoho zachycují umírání žen ve hrách. Je to prostě poněkud makabrózní seznam.

Valentýn 2002Valentýn 2002

Špetka romantiky
Po silné kávě a těžké pařbě si můžete dovolit být romantičtí. A dohnat případné resty. Lovecalculator vám pomůže na základě porovnání jmen zjistit, jestli se s k sobě Larou Croft, Leošem Marešem nebo kýmkoli jiným hodíte. Stačí zadat do příslušných políček jména a potvrdit. Když vám vyjde dobrý výsledek, můžete odtud dotyčné (dotyčnému) poslat elektronický polibek (dokonce ovlivníte jeho vlastnosti, včetně příchutě).

Dvanáctá hódina ódbila!
Všechno jednou končí a to platí i pro Valentýna. Pokud se vám přece jen podařilo nabalit nějakým způsobem holku, neváhejte a dejte o tom vědět kamarádům. Jak jinak než pohlednicí. Pak už jen vypnout mašinu, zalehnout do postele a zavřít oči. Kdo chce, může se ještě pod peřinou osahat - aby se ujistil, že opravdu přežil. Víc už toho ale během Valentýna opravdu nestihnete.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A