Jak se líbí Honor systém ve World of Warcraft

Po dlouhém výzkumu a zjišťování vám můžeme odhalit, jak moc se povedl Honor systém ve World of Warcraft. Čekali jsme totiž na jeho důkladné odzkoušení a tak vám přinášíme poznatky přímo od hráčů. I když je bodování PvP soubojů novinka, která by měla výrazně zlepšit hratelnost, nejsou hráči tak nadšeni, jak by člověk čekal. Kde je problém? Zatím nikdo pořádně neví, jak moc se jeho snaha projeví, protože pouze jednou týdně získá člověk za utržené body hodnost. Když k tomu ještě přidáme neprůchodnost některých oblastí, může se vše zdát černější, než tomu bylo.

  

A nastala bitva všech bitev * Píchni ho, řízni ho, pusť mu krev * Bojová sestava

Situace však není tak tragická. Pouze na pár místech jsou nepřetržité bitvy několika desítek hráčů, což nejeden počítač nemusí utáhnout. Pokud si tedy chcete plnit questy, zjistěte si nejdříve "dopravní situaci", abyste nenarazili na nějaké bitevní pole a už se z něj nevylagovali. Jednoznačnou výhodou mají být speciální mounty pro postavy s vysokou reputací, stejně tak jako že Aliance a Horda na sebe útočí bez rozmyslu od pohledu, což hru výrazně zpestřuje. Pokud se chcete do nějaké větší bitvy vydat, podívejte se nejdříve na obrázky a sami posuďte, zda to váš počítač utáhne.

  

Noční elf v noci * To je ale kočka * Čajový dýchánek

Zdroj: Vlastní


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole