Jak vydělat milióny virtuálním zabíjením?

Výměna reálných peněz za ty virtuální zde již byla například v MORPG Anarchy Online, přičemž tehdy se vizionářský model financování hráčových postav příliš neujal. Britská společnost Kwari nyní přichází s novou myšlenkou, která chce online ekonomiku znovu oživit. Tvůrci pracují na zdánlivě obyčejné multiplayerové střílečce z pohledu první osoby, která bude distribuována zdarma, nicméně platit se bude za jednotlivé zásahy.

V praxi to vypadá tak, že jakmile si hráči založí svůj unikátní účet, na který poukáží základní vklad reálných peněz, nastoupí do jedné ze tří arén pro šestnáct hráčů nebo do obrovské kolosea pro čtyřiašedesát odvážlivců. Pokud je kdokoliv zasažen, neodečte se mu pouze zdraví, ale rovněž několik centů z účtu, zatímco střelci naopak – úspěšnými zásahy bude vydělávat. Autoři tvrdí, že na hře nechtějí zbohatnout, všechny peníze  koloběhu by se měly do posledního dolaru přerozdělit mezi hráči. Co když si ale zranění způsobí oni sami například pádem z výšky? Pak putují kredity na konto jackpotu, který bude vyhrazen pro specifická utkání každý týden, měsíc a čtvrtletí, přičemž jeho výše by měla podle plánů v budoucnu dosáhnout až miliónů dolarů. Nápad je to bezesporu ztřeštěný, ovšem naději na úspěch má. Je totiž založen na klasickém lákadlu hazardních her a prakticky se jedná pouze o převedení sázkových her z kasina na obrazovky počítačů. Pro profesionální hráče se strojově přesnou muškou jde o jasnou volbu.

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |