Jak vypadá next-gen Zelda?

Jednou z velkých událostí na Nintendo konferenci bylo i odhalení krátké ukázky jakési nové Zeldy, v níž jste mohli vidět souboj Linka a velké chlupaté tarantule. Ke vší smůle však celá demonstrace trvala jen pár vteřin, nebylo tedy možné scénu blíže prozkoumat.

To ovšem neplatilo pro akci po konferenci, na které bylo několik stánků s Wii U, mezi nimiž nechyběl právě i stánek se zmíněnou HD Zeldou.

Už při prvním pohledu je zřejmé, že nejde o prachsprosté vyrenderované video, ale o demo počítané v reálném čase. Obraz se promítá jak na HD televizi (v rozlišení 1080p), tak na displeji ovladače. Pomocí tří tlačítek je možné přepínat mezi denní a noční dobou, přehazovat obrazy a měnit úhel kamery.

Jestli takto bude vypadat další Linkovo dobrodružství nebo jde opravdu jen o demonstraci možností konzole, ví zatím jen Nintendo samo. Přesto není důvod k nedočkavosti, jelikož se k nám kvapem blíží Skyward Sword, na jehož nový trailer se můžete podívat zde.

zelda_hd_detail.jpg

Zdroj: IGN

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |