Jak vypadá Wii Fit a je skutečně originální?

Nintendo je již historicky známo vymýšlením nějobskurnějších herních periferií ke svým konzolím. Statutu šíleného návrháře se nechce vzdát ani dnes, když firma na E3 oznámila vývoj „balancovací desky“ Wii Fit, na kterou se hráč postaví, a ta bude snímat jeho těžiště, schopnost držet rovnováhu a udaje přenášet na obrazovku. Herní server Water Cooler Games však objevil podobnou periferii, která se na trhu objevila již roku 1982 na platformě Atari VCS. Ovladač ve tvaru černé osobní váhy sice nedokázal monitorovat tolik údajů jako Wii Fit (obsahoval totiž pouze čtyři mikrospínače umístěné na spodním povrchu, které hráč přenášením těžiště aktivoval), nicméně podobnost je zde očividná.

  

Zároveň čtenářům zprostředkovaně přinášíme několik prvních fotografií samotného přístroje Wii Fit, které pořídili autoři herního blogu Kotaku. Bude mít bílé prkno větší úspěch než Zapper a bezdrátové volanty, další oznámené periferie konzole Wii?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |