Jak vypadají Demon's Souls v pohybu? Podívejte se na záběry z hraní

Titul, který odstartoval fenomén hardcore RPG her, původně vyšel jen pro třetí PlayStation. Nyní si ho budeme moci zahrát díky remaku od Bluepoint Studios i na nové generaci konzole od Sony.

Demon's Souls jsou jednou z těch očekávanějších her, do kterých se budeme moci pustit hned v den vydání konzole PlayStation 5, tedy 19. listopadu. Není se ani čemu divit. Za poslední roky si souls-like hry získali tisíce fanoušků a zrovna Demon's Souls, která byla tou první, si dnes jen tak nezahrajete. Vyšla totiž pouze na PS3. Nyní se díky remaku konečně dostane k většímu množství hráčů. 

Remake má na svědomí studio Bluepoint Games, které má s předělávkami starších her bohaté zkušenosti. Není to zase tak dávno, co se jim povedlo výborně přepracovat Shadow of the Colossus. Podle ukázky, která se předvedla na včerejší prezentaci, to ani s Demon's Souls nevypadá vůbec špatně. 

"Bylo pro nás zásadní, abychom Demon's Souls předělali tak, aby se dlouholetí fanoušci cítili v Boletarii jako doma," říká kreativní ředitel Gavin Moore. "I když jsme se vrátili k rýsovacím prknům při tvorbě grafického stylu, hudby a zvuků, naším cílem vždy bylo zachovat pravou vizi této klasiky - její příběh, hratelnost i level design."

Krátce po prezentaci se začaly na internetu objevovat informace ohledně toho, že Demon's Souls se dostanou i na PC. To bohužel není pravda. Sony na to ihned zareagovala a náznak toho, že vznikne i verze pro PC, byla jen chyba v popisku. 

Zdroj: PS.Blog

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |