Jaké hry si zahrajete v srpnu 2022: F1 Manager, Saints Row, Spider-Man na PC a další

Velké tituly nás sice čekají až na podzim, ale v létě se dostalo prostoru menším hrám, které by mohly překvapit svojí kreativitou.

Hard West 2

  • Datum vydání: 4. srpna
  • Platformy: PC

Tahle verze ikonického divokého západu je dost odlišná, než jak ji znáte z klasických westernovek. V hlavní roli pokračování tahovky Hard West je bandita Gin Carter, díky jehož reputaci s ním chtějí mít zdejší obyvatelé co nejméně společného. Jeho pozornost zaujme vlak duchů, který má převážet velké množství federálního zlata. Je tedy jasné, kam povedou jeho kroky.

Sám na tuhle akci ale Gin nestačí. Musí tedy najít důvěryhodné parťáky. Někteří si vystačí s nabitou zbraní, další mají ve svém repertoáru nadpřirozené schopnosti. Jakmile se setmí, pouští se parta do akce. Každému z nich rychle dojde, proč se tomuhle transportu přezdívá vlak duchů. Více než o zlato pak jde hlavně o záchranu jejich holých životů.

eff21c1e-2f79-4715-a4f6-f3cd06b0f5fff523737b-cb50-4130-82e6-30e32bb8d67fdb6ef03b-30e6-43bc-9c40-eb8f2b041a28

S démony se Gin setkává i na svých dalších cestách. Spolu se svojí partou projede vyprahlé pustiny přes menší městečka až do zasněžených krajin. Během toho každý člen nabírá zkušenosti, což znamená vylepšování a odemykání nových schopností, které využijete během taktických soubojů. Ty tentokrát budou probíhat i v dynamicky se měnícím prostředí.

Váš názor Další článek: Bývalí tvůrci Zaklínače 3 a Cyberpunku spojili síly ve vlastním studiu. Jejich hra nás zavede do feudálního Japonska

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,