Jaké hry vyjdou v červnu 2023: Final Fantasy XVI, Diablo IV, Street Fighter 6 a další

Okurková sezóna? Ta zatím ani zdaleka nehrozí. Přesvědčte se sami v našem výběru těch nejzajímavějších novinek pro nadcházející měsíc.

Street Fighter 6 

  • Datum vydání: 2. června 
  • Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S|X 

Hráči klasických bojovek si letos nemohou stěžovat. Nové díly čekají každou velkou značku a první, která se vytasila se svým výtvorem, je Street Fighter. Šestý díl kromě tradičních zápasů přináší i řadu novinek, díky kterým si vysloužil v prvních hodnoceních skvělé známky.  

Street Fighter 6 je vhodný jak pro veterány, tak pro nováčky. Zásluhu na tom mimo jiné má možnost vybrat si mezi klasickým a moderním ovládacím schématem. S klasikou musíte jako obvykle skládat komba z jednotlivých úderů a pro speciální útoky stisknout správnou kombinaci tlačítek. Moderní nastavení uchopení boje značně ulehčuje. S klasikou máte ale větší volnost, takže oba styly mají svoje benefity.  

e4f7dcc5-fbb5-484e-b198-33bf1ef1cb85b4ef9237-0aaf-47a6-8115-d1c811b1790d4ad78378-fbdb-474e-8026-7cd976f50bc0

Kromě klasických zápasů je tady také mód World Tour, ve kterém se s vlastnoručně vytvořenou postavou pokusíte stát tím nejlepším bojovníkem. Pokud vás zajímalo, jak by Street Fighter vypadal jako RPG, tak World Tour je odpovědí. Vyzvat na zápas můžete jak náhodné kolemjdoucí, tak legendární bojovníky ze starších Street Fighterů. Tréninkem u legend si osvojíte jejich techniky a z nich si pak můžete složit svůj unikátní styl boje. 

Váš názor Další článek: Diablo IV sbírá výborná hodnocení. První recenze zmiňují napínavý příběh a promyšlený endgame obsah

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,