Jaké hry vyjdou v dubnu 2023: Star Wars Jedi: Survivor, Dead Island 2, Minecraft Legends a další

Po velkém herním náporu to v dubnu s velkými tituly nebude tak žhavé. Určitě se ale najdou lákavé novinky, obzvlášť pokud jste fanoušky Star Wars nebo League of Legends.

Meet Your Maker

  • Datum vydání: 4. dubna
  • Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S|X

Vybudujte si vlastní dungeon, který jen tak nějaký hráč nepřekoná. V Meet Your Maker jste zároveň tvůrcem, obráncem i útočníkem. V tomto světě vše závisí na genetickém materiálu, kterého nemáte nekonečno, a tak se musíte vydávat do základen dalších hráčů, abyste získali jejich zdroje a mohli je využít k vylepšení vlastních schopností či zlepšení obrany svého majetku.

Kromě spletitých chodeb můžete do své stavby přidávat i nejrůznější pasti. Musíte se snažit přechytračit ostatní hráče. S tím vám pomohou i automatizované stráže, kterým jednoduše vyznačíte cesty, které mají hlídat. Pokud vše poskládáte dobře, může napadení vaší základny skončit bez větší újmy.

79c74e64-6b1d-489a-928c-3f6db9c0d08de52fe733-fd3f-44ab-a7bf-dc737e8be9558667d7db-ffff-42f8-9312-11424b4fd850

V roli útočníka pak je potřeba vybrat správnou výbavu a perky, které vám pomohou proniknout do jádra základny, získat genetický materiál a dostat se zase zpět. Budovat pak můžete i v kooperaci s dalším hráčem. Jednoduše si také najdete základny přátel a navzájem tak můžete otestovat odolnost svých výtvorů.

Meet Your Maker vychází na konzole PlayStation v rámci předplatného PS+ zdarma.

Váš názor Další článek: Dubnové nabídce her zdarma v PlayStation Plus vévodí Sackboy: A Big Adventure

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,