Jaké hry vyjdou v lednu 2023: Předělaný Dead Space, vesmírný SpongeBob, Age of Empires na konzole a další

Herní studia nás nechají vydechnout jen krátce. Už v druhé polovině ledna nás čeká několik vyhlížených pecek.

One Piece Odyssey 

  • Datum vydání: 13. ledna 
  • Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series S|X 

Po velkém dobrodružství ve World Seeker se pirátská posádka Slamáků vydává do žánru klasičtějších RPG. Příběh je stejně jako u předchozích her oddělený od předlohy. I tak bychom Odyssey doporučili raději hráčům, kteří vědí, co je One Piece zač. S podrobným vysvětlováním se tahle hra zdržovat nebude. 

Vše jako obvykle začíná na moři. Slamáky postihne silná bouře, která posádku společně s lodí vyplaví na tropickém ostrově, který neustále obklopují silné bouřky. V hlavní roli je kapitán Luffy, který se oddělí od zbytku posádky, a tak se vydává na průzkum ostrova, aby opět dal všechny dohromady a mohli společně pokračovat na cestě za největším pirátským pokladem v historii. 

56bc4a8d-0077-4150-8fcd-a48489dc212504fc5d5f-f4db-4768-b88c-c9a8035dee7f96df199e-fc7d-464d-8acd-beb1b8b5e552

Souboje tentokrát probíhají na tahy, jak bývá zvykem v žánru JRPG. Každý člen posádky má vlastní sadu útoků, kterou mezi sebou navíc mohou kombinovat, čímž nepříteli zasadí pořádnou ránu. Nechybí ani možnost jejich vylepšování postupem hrou a odemykání nových možností. Kromě posádky Slamáků se na scéně objeví i nové postavy a některé známé tváře jako třeba princezna Vivi. 

Váš názor Další článek: Hitman 3 změní jméno. World of Assassination zahrne obsah z celé nové trilogie plešatého zabijáka

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,