Jaký bude podtitul druhé epizody populární Xenoságy?

Davové šílenství a hlad po japonském RPG v podání stále populárnější Xenoságy zasáhl díky velkolepé recenzi Martina Zavřela naplno tento týden také Doupě. Snad všichni věrní fanoušci, kteří stále čekají na potvrzení vydání Xenoságy v Evropě, nepohrdnou novou informací, která se v minulých dnech objevila na Internetu. Zajímá vás tedy, jaký bude název druhé epizody Xenoságy?

Přestože Namco nevydalo žádné oficiální prohlášení na adresu možného podtitulu dalšího dílu své epické RPG série, malou nápovědou nám budiž registrace nové obchodní značky v Japonsku. Celý akt jejího přihlášení na příslušném úřadě měl být proveden již 1. dubna letošního roku, nyní se o celé kauze dozvídáme díky oficiálním stránkám japonského patentového úřadu. Podle zde zveřejněných údajů tak získalo Namco obchodní značku "Jenseits von Gut und Böse", stejně jako její japonské znění "Zen`aku no Higan."

Tato německá fráze, v anglické podobě "Beyond Good and Evil," je názvem jedné z knih filozofa Friedricha Nietzsche, který je s Xenoságou velmi úzce spjat. Jak jsem již zdůraznil, konkrétnější podoba názvu druhé epizody prozatím nebyla oficiálně zveřejněna a ani nynější spekulace nebyly oficiálními zdroji jakkoliv komentovány. Na závěr připomínám, že bližší detaily o plánovaném pokračování by měly být odhaleny již 21. července v Tokiu, vydání plné verze hry je plánováno na příští rok.

Zdroj: Shacknews

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce