Jaký je váš názor na hry?

Možná jste si již všimnuli, možná ještě ne, ale Doupě má nové fórum. To slouží mnohým účelům, nejen pro nás, jako zpětná vazba a odezva od vás. Třeba slouží i vám, abyste jednodušeji zjistili, zda je ta či oná hra to pravé. I když se snažíme recenze psát co možná nejobjektivněji, tak co člověk, to názor. V diskuzích a na fóru narazíte na pohledy lidí, jako jste vy. Mohou vám pomoci nejen s výběrem, ale třeba i vyřešit nějaký zásek. A abych nezapomněl, fóra jsou hráčská vizitka pro vývojáře. Pokud uvidí, že na jejich nové hře haníte nějakou část, jistě se zamyslí pro příště.

Kde ale na takovém fóru začít? Nejjednodušší asi bude sekce Jste tady poprvé?, ale radit si každý nenechá a raději by se pěkně ukázal. Co takhle vypálit všem rybník a v části Jakou hru zrovna hrajete? vypsat všechny ty pecky, co vám v současné době nedávají spát? No a co, že se jedná jen o konzole. Už vidíte ty reakce: "Hmm, on už má Half-Life 4 a Doom 6 na Xbox, to asi musí být nějakej husťák." Nemusíte zrovna přehánět, stačí se pochlubit a hnedle můžete najít spřízněnou duši. Proč to tedy nezkusit?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce