Jaký vzhled si na nás chystá PS3?

Zvědavci z Playstation Magazine zjistili spoustu zajímavých faktů o vzhledu připravované konzole PS3. Technické specifikace jsme vám již přinesli, takže jen ve zkratce k novým poznatkům.

Co se rozměrů týče, měla by PS3 být přibližně stejná jako její předchůdce (PS2, ne PStwo). Hlavní rozdíly budou v drátovosti, teda spíš bezdrátovosti ovladačů a možných přídavných prvků. Přes USB port se budou připojovat už jenom paměťová média nebo různé digitální fotoaparáty. Marně byste hledali i výsuvný nosič kompaktních disků, ty budou vkládány úzkou štěrbinou přímo do stroje (bude se jednat o Blu-Ray). Bližší představu si jistě uděláte z obrázků nascanovaných z PSM.

  

Zdroj: PSM, Imageshack

POZNÁMKA: na obrázcích je vize lidí z PSM, poznatky uvedené v textu se shodují s poznatky dříve získanými (neoficiálními, ale s nejvyšší pravděpodobností pravdivými)


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole