Japonští hráči WRC4 si moc nezajezdí

Evropští hráči konzolového závodního simulátoru World Rally Championship 4 si prozatím na kvalitu svého miláčka nemohli stěžovat; bohužel s příchodem japonské verze hry jsou tu i první problémy. Společnost Spike ale naštěstí připustila svou chybu a rozhodla se problémy ihned řešit. A co se vlastně stalo? Z neznámého důvodu jsou všechny japonské verze "infikovány" tzv. "fatální chybou", která vám znemožní hraní po čtvrté etapě, hra totiž zamrzne a konzole se musí restartovat.

  

Jak jsme již řekli, společnost mající japonskou lokalizaci a vydání samotného titulu na svědomí, se k chybě hlásí a slíbila, že hráčům jejich legálně zakoupené disky vymění. Nejdříve ale musí poškození chybu nahlásit a identifikovat se na speciálním telefonním čísle, které bylo za tímto účelem zřízeno.  

Zdroj: WRC-J, TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |7 N/A
Martin Nahodil
Konzole