Japonští hráči WRC4 si moc nezajezdí

Evropští hráči konzolového závodního simulátoru World Rally Championship 4 si prozatím na kvalitu svého miláčka nemohli stěžovat; bohužel s příchodem japonské verze hry jsou tu i první problémy. Společnost Spike ale naštěstí připustila svou chybu a rozhodla se problémy ihned řešit. A co se vlastně stalo? Z neznámého důvodu jsou všechny japonské verze "infikovány" tzv. "fatální chybou", která vám znemožní hraní po čtvrté etapě, hra totiž zamrzne a konzole se musí restartovat.

  

Jak jsme již řekli, společnost mající japonskou lokalizaci a vydání samotného titulu na svědomí, se k chybě hlásí a slíbila, že hráčům jejich legálně zakoupené disky vymění. Nejdříve ale musí poškození chybu nahlásit a identifikovat se na speciálním telefonním čísle, které bylo za tímto účelem zřízeno.  

Zdroj: WRC-J, TZ

Váš názor Další článek: Recenze: Suikoden 4 – dobrodružství bez emocí

Témata článku: , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru