Japonští majitelé Nintendo DS jásají, už mohou stahovat

Společnost Nintendo konečně spustila avizovanou službu, díky níž si hráči mohou stahovat soubory do svých kapesních konzolí DS. Ačkoli ještě možnost stahovat demoverze a další aplikace nefunguje zcela stoprocentně, již testovací provoz naznačuje, že o tuto službu bude velký zájem. Hráči si totiž mohou stahovat nejen demoverze svých oblíbených her, ale i hudbu.

 

Ke stahování vám nepostačí pouze speciální Wi-Fi adaptér, který je součástí konzole, musíte se také nacházet poblíž speciálních přípojných bodů, které vám připojení na Nintendo server umožní. My v Evropě však nejásejme, u nás se tato služba ještě ani nezačala plánovat. Užívat si tak mohou prozatím pouze Japonci, kteří však mají k dispozici pouze 36 přípojných bodů po celé zemi. Společnost plánuje v nejbližší době rozšíření služby i do menších měst a na vesnice, ovšem přednost dostávají samozřejmě japonské metropole.  

Zdroj: IGN

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce