Jarní slevy her na Vltavě!

Příroda se nám každým dnem probouzí – stromy zelenají, květiny rozkvétají, teploty rapidně rostou. Ani v tomto období krásného počasí však dění na herní scéně neustalo a my se tak můžeme těšit z mnoha zajímavých titulů. Ty nejoriginálnější a kvalitou překypující si díky jarním slevám můžete za výhodné ceny zakoupit v internetovém obchodě Vltava.
Jarní slevy her na Vltavě!

Přestože výrazné období slev (tedy svátky vánoční) máme již několik měsíců zdárně za sebou, ani v těchto požehnaných jarních časech nebylo zapomenuto na peněženku obyčejného hráče. Hry odjakživa nepatřily mezi levný sortiment zboží a tak jistě všem z vás, kteří před "kradenou" dávají přednost skutečné originální kopii vysněné hry, přijdou vhod slevy, se kterými vám nabízí internetový obchod Vltava některé zajímavé tituly. O jaké hry konkrétně jde, to vám poví náš článek.

Baldur`s Gate II Platinová edice (recenze) - 509 Kč!

Nezapomenutelná klasika žánru RPG her. To jsou oba tituly skvělé herní série Baldur`s Gate, jejíž jméno dodnes budí obdiv i nostalgické vzpomínky. Druhý díl této herní řady se díky společnosti CD Projekt opět dostává na náš trh a krom hlavního příběhu, v němž se ponoříte do světa intrik, dobrodružství a zuřivého boje, nabízí také impozantní bonusy. Těšit se tak můžete nejen na plnohodnotný datadisk Throne of Bhaal, ale také 5 CD obsahující artworky, portréty, hlasy postav a mnohé další. Samozřejmostí je kompletní česká verze a kvalitní cena.

Hru můžete zakoupit zde!

Combat Mission Gold (recenze) - 849 Kč!

Combat Mission

Na náš trh byla v minulých měsících uvedena také vylepšená verze populární a zejména ve světě známé vojenské taktické hry Combat Mission. Titul Combat Mission Gold v sobě ukrývá všechny přednosti realistické turnbased strategie, navíc se však pyšní propojením tahového a real-time režimu. Ve hře tak na vás čeká šestice armád, 50 druhů zbraní, 126 druhů vozidel a půl sta scénářů! Našinec jistě nepohrdne také dalším CD, které obsahuje režimy a přídavky, prodlužující životnost hry. Patří-li tedy druhá světová válka mezi vaše nejoblíbenější období lidských dějin a zároveň se rádi zapotíte u realistické vojenské strategie, nemáte v současnosti jinou volbu.

Hru můžete zakoupit zde!

Dracula 2: Poslední útočiště (recenze) - 169 Kč!

Bezpochyby se najde jen málokdo, kdo by za celý svůj život neslyšel jméno hrozivého hraběte Drákuly. Ani on nebyl ušetřen zájmu herních vývojářů, přesvědčit jsme se o tom mimo jiné mohli v původní hře Dracula. Přestože se Jonathanovi podařilo zachránit svou milovanou snoubenku Mínu v Transylvánii, dobrodružství ani zdaleka nekončí a přesvědčit se o tom můžete také v druhém dílu. Děj tohoto titulu vás tentokráte zavede do prostředí ponurého Londýna, kde se musíte coby Johnatan opět postavit samotnému Drákulovi. Kromě napínavého příběhu není nouze ani o temnou atmosféru, u nás je hra v prodeji v profesionální české verzi zpracované týmem CD Projekt. Nezanedbatelná je jistě také velmi příjemná cena.

Hru můžete zakoupit zde!

Posel Smrti (recenze) - 849 Kč!

Česká vývojářská škola slaví v posledních letech značné úspěchy a titul Posel Smrti je toho jasným důkazem. Dokonalé skloubení propracovaného příběhu, nápaditého prostředí, nepřekonatelné atmosféry a mimo jiné také kvalitního dabingu, na kterém se podílelo hned několik hvězd herecké či dabérské profese, to vše dělá z Posla Smrti bez nadsázky nejkvalitnější českou adventuru všech dob. Ani při srovnání se světovou konkurencí nevychází tento počin vývojářského studia Unknown Identity jako poražený a v nejednom případě své zahraniční kolegy předčí. Tento titul tedy rozhodně nesmí ve vaší sbírce chybět!

Hru můžete zakoupit zde!

Praetorians (rozhovor) - 1274 Kč!

Římské impérium vzbuzovalo již ve své době ohromný respekt a toto období je i dnes považováno za jednu z nejzajímavějších částí lidských dějin. Nejen o bohatství a spokojeném životě byl všední život římského občana - každodenním chlebem byla válka, souboj obrovských císařských legií proti barbarům různých končin tehdejší Evropy. A právě roli římského vojevůdce si v Praetorians vyzkoušíte na vlastní kůži. Originální herní prostředí bylo doplněno také několika strategickými novinkami (nemusíte se kupříkladu zatěžovat těžbou surovin), nechybí ani kvalitní grafické a hudební zpracování - to vše dává suma sumárum jednu z nejlepších strategií počátku letošního roku.

Hru můžete zakoupit zde!

Robin Hood: Legenda Sherwoodu (recenze) - 849 Kč!

Legendární postava Robina Hooda, odvážného hrdiny, který bral bohatým a dával chudým. Přesně to vás čeká v nové taktické strategii Robin Hood: Legenda Sherwoodu, která spojuje ty nejlepší prvky žánru s originálním konceptem a provedením. Jako příjemné překvapení počátku tohoto roku, tak ohodnotil tuto hru v naší recenzi Honza Morkes a snad právě tento článek budiž důkazem nepochybných kvalit výtvoru Robin Hood: Legenda Sherwoodu. Máte-li rádi období temného středověku a není-li vám cizí ani postava Robina Hooda, neváhejte a zapojte se do boje proti princi Janovi a šerifovi z Nottinghamu.

Hru můžete zakoupit zde!

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce