Jarní slevy her na Vltavě!

Příroda se nám každým dnem probouzí – stromy zelenají, květiny rozkvétají, teploty rapidně rostou. Ani v tomto období krásného počasí však dění na herní scéně neustalo a my se tak můžeme těšit z mnoha zajímavých titulů. Ty nejoriginálnější a kvalitou překypující si díky jarním slevám můžete za výhodné ceny zakoupit v internetovém obchodě Vltava.
Jarní slevy her na Vltavě!

Přestože výrazné období slev (tedy svátky vánoční) máme již několik měsíců zdárně za sebou, ani v těchto požehnaných jarních časech nebylo zapomenuto na peněženku obyčejného hráče. Hry odjakživa nepatřily mezi levný sortiment zboží a tak jistě všem z vás, kteří před "kradenou" dávají přednost skutečné originální kopii vysněné hry, přijdou vhod slevy, se kterými vám nabízí internetový obchod Vltava některé zajímavé tituly. O jaké hry konkrétně jde, to vám poví náš článek.

Baldur`s Gate II Platinová edice (recenze) - 509 Kč!

Nezapomenutelná klasika žánru RPG her. To jsou oba tituly skvělé herní série Baldur`s Gate, jejíž jméno dodnes budí obdiv i nostalgické vzpomínky. Druhý díl této herní řady se díky společnosti CD Projekt opět dostává na náš trh a krom hlavního příběhu, v němž se ponoříte do světa intrik, dobrodružství a zuřivého boje, nabízí také impozantní bonusy. Těšit se tak můžete nejen na plnohodnotný datadisk Throne of Bhaal, ale také 5 CD obsahující artworky, portréty, hlasy postav a mnohé další. Samozřejmostí je kompletní česká verze a kvalitní cena.

Hru můžete zakoupit zde!

Combat Mission Gold (recenze) - 849 Kč!

Combat Mission

Na náš trh byla v minulých měsících uvedena také vylepšená verze populární a zejména ve světě známé vojenské taktické hry Combat Mission. Titul Combat Mission Gold v sobě ukrývá všechny přednosti realistické turnbased strategie, navíc se však pyšní propojením tahového a real-time režimu. Ve hře tak na vás čeká šestice armád, 50 druhů zbraní, 126 druhů vozidel a půl sta scénářů! Našinec jistě nepohrdne také dalším CD, které obsahuje režimy a přídavky, prodlužující životnost hry. Patří-li tedy druhá světová válka mezi vaše nejoblíbenější období lidských dějin a zároveň se rádi zapotíte u realistické vojenské strategie, nemáte v současnosti jinou volbu.

Hru můžete zakoupit zde!

Dracula 2: Poslední útočiště (recenze) - 169 Kč!

Bezpochyby se najde jen málokdo, kdo by za celý svůj život neslyšel jméno hrozivého hraběte Drákuly. Ani on nebyl ušetřen zájmu herních vývojářů, přesvědčit jsme se o tom mimo jiné mohli v původní hře Dracula. Přestože se Jonathanovi podařilo zachránit svou milovanou snoubenku Mínu v Transylvánii, dobrodružství ani zdaleka nekončí a přesvědčit se o tom můžete také v druhém dílu. Děj tohoto titulu vás tentokráte zavede do prostředí ponurého Londýna, kde se musíte coby Johnatan opět postavit samotnému Drákulovi. Kromě napínavého příběhu není nouze ani o temnou atmosféru, u nás je hra v prodeji v profesionální české verzi zpracované týmem CD Projekt. Nezanedbatelná je jistě také velmi příjemná cena.

Hru můžete zakoupit zde!

Posel Smrti (recenze) - 849 Kč!

Česká vývojářská škola slaví v posledních letech značné úspěchy a titul Posel Smrti je toho jasným důkazem. Dokonalé skloubení propracovaného příběhu, nápaditého prostředí, nepřekonatelné atmosféry a mimo jiné také kvalitního dabingu, na kterém se podílelo hned několik hvězd herecké či dabérské profese, to vše dělá z Posla Smrti bez nadsázky nejkvalitnější českou adventuru všech dob. Ani při srovnání se světovou konkurencí nevychází tento počin vývojářského studia Unknown Identity jako poražený a v nejednom případě své zahraniční kolegy předčí. Tento titul tedy rozhodně nesmí ve vaší sbírce chybět!

Hru můžete zakoupit zde!

Praetorians (rozhovor) - 1274 Kč!

Římské impérium vzbuzovalo již ve své době ohromný respekt a toto období je i dnes považováno za jednu z nejzajímavějších částí lidských dějin. Nejen o bohatství a spokojeném životě byl všední život římského občana - každodenním chlebem byla válka, souboj obrovských císařských legií proti barbarům různých končin tehdejší Evropy. A právě roli římského vojevůdce si v Praetorians vyzkoušíte na vlastní kůži. Originální herní prostředí bylo doplněno také několika strategickými novinkami (nemusíte se kupříkladu zatěžovat těžbou surovin), nechybí ani kvalitní grafické a hudební zpracování - to vše dává suma sumárum jednu z nejlepších strategií počátku letošního roku.

Hru můžete zakoupit zde!

Robin Hood: Legenda Sherwoodu (recenze) - 849 Kč!

Legendární postava Robina Hooda, odvážného hrdiny, který bral bohatým a dával chudým. Přesně to vás čeká v nové taktické strategii Robin Hood: Legenda Sherwoodu, která spojuje ty nejlepší prvky žánru s originálním konceptem a provedením. Jako příjemné překvapení počátku tohoto roku, tak ohodnotil tuto hru v naší recenzi Honza Morkes a snad právě tento článek budiž důkazem nepochybných kvalit výtvoru Robin Hood: Legenda Sherwoodu. Máte-li rádi období temného středověku a není-li vám cizí ani postava Robina Hooda, neváhejte a zapojte se do boje proti princi Janovi a šerifovi z Nottinghamu.

Hru můžete zakoupit zde!

Nejnovější komentáře

Jízdní řády Bileto

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podívejte se, co tvoří hráči ze světa

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podí…

Nejen, že je nový Spider-Man pro PS4 skvělou adaptací komiksu. Ještě přináší i boží foto režim.

13.  9.  2018 | | 8 N/A
K boji proti lootboxům se připojují další země, nechybí ani ČR

K boji proti lootboxům se připojují da…

20.  9.  2018 | | 26 N/A
F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (recenze)

F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (r…

Codemasters jsou mistři závodních her a letošní ročník formulí patří k tomu nejlepšímu. Skoro.

16.  9.  2018 | | 3 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A
Za malý poměr hráček si může herní průmysl sám, říká Alžběta Trojanová

Za malý poměr hráček si může herní prů…

11.  9.  2018 | | 15 N/A