Jdeme ždímat Matrix, uděláme Path of Neo

Takto se rozhodli lidé ze společnosti Atari a tak se dal jejich tým Shiny Entertainment do práce. Domluvil se ještě s bratry Wachowskými, aby dodali nově vznikajícímu titulu nějaký ten lesk, a hnedle máme návrh hry The Matrix: Path of Neo. Již z názvu lze vyčíst, že se tentokrát dostaneme do kůže samotného Nea. Budeme moci údajně prožít veškeré klíčové momenty série, která bude ve filmové podobě ke hře přiložena, stejně jako filmíky z Animatrixu. Hráči na PC, PS2 a Xbox mohou čekat na letošní Vánoce, co se z toho nakonec vylíhne.

Zdroj: CBBN

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce