Jdu dovnitř - dostanu se ale ven?

Jeden muž musí proniknout dovnitř, splnit úkol a v nastalém zmatku potom po anglicku zmizet. Řízná akce okořeněná plánováním a taktikou nese trochu zvláštní název I´m Going In a v podání norských Interloop by ráda konkurovala takovým kouskům jako SWAT 3 nebo Roque Spear…
Jdu dovnitř  - dostanu se ale ven?
Každý, kdo se tu a tam vydává do akce, každý, kdo už vraždil prasata ozbrojená brokovnicí, vpouštěl jed do žil nic netušícím náckům a plánoval v Rainbow Six protiteroristický zásah, zkrátka každý z vás, milí přátelé akce v nejrůznější podobě, se umí dostat dovnitř a probít se až k finálnímu bossovi. Ale od té doby, co došlo v Black Mesa k oněm nepříjemným událostem, také každý z vás ví, že dostat se ven může být ještě těžší. A přesně z toho hodlají vyjít i norští vývojáři z týmu Interloop.

V jejich akční záležitosti I´m Going In budete coby odstřelovač plánovat, schovávat se na střechách i ve stínech a několika ranami tiše likvidovat nepřítele, abyste se poté snažili dostat podle plánu ven z místa zachváceného chaosem, panikou a poplachem. Což je také téměř vše, co se mi zatím o hře podařilo zjisti :)) Důraz by měl být kladen především na maximální realističnost, takže pokud si vás náhodou nepřítel všimne a bude ozbrojen odpovídajícím vybavením, nebude mu to trvat dlouho a vás budou v podobě krvavého ementálu vynášet z budovy nohama napřed. Hra se bude, jak lze vyčíst ze screenshotů, odehrávat i na našem území a pravděpodobně ji vydá Eidos. O tom kdy to bude, stejně jako o dalších podrobnostech, se na Doupěti určitě dočtete hned, jakmile bude něco bližšího známo.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

dnes | | 12 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

dnes | | 17 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
V Kingdom Come: Deliverance se musíte naučit řádně oblékat a obrnit

V Kingdom Come: Deliverance se musíte …

V očekávaném českém RPG nebudou věrohodné jen souboje, ale také způsob oblékání a využívání brnění.

7.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |