Jedinečná příležitost nakoupit značkové periferie za hubičku

Prezentace klienta 28. listopadu 2019
Vánoční šílenství každoročně začíná daleko před dvanáctým měsícem v roce, některé eshopy nás uživatele dokonce masírují slevovými akcemi po celý rok.
Jedinečná příležitost nakoupit značkové periferie za hubičku

Nicméně takovým symbolem počátku Vánočních nákupů je 29. listopadu a původně jednodenní akce typická pro spojené státy americké. Ano tušíte správně Black Friday se u nás transformoval do týdne, měsíce, roku…

Z mnoha nabízených produktů nás zaujaly kvalitní profesionální periferie prověřené časem a miliony hráči po celém světě. SteelSeries se svým Black Friday přišlo na pult CZC.cz v pondělí 25. 11. a vysoké slevy na vybrané produkty platí do vyprodání zásob resp. do konce týdne. Z celého spektra produktů nás zaujaly tyto.

2369-ilustrace1-steelseries-black-friday.jpg

Headsety SteelSeries Arctis

Hojně oceňované headsety SteelSeries Arctis navázaly na ikonické Siberie a získaly si své místo na slunci díky modernímu, ultralehkému, funkčnímu designu a velmi kvalitním zvukovým přednesem. Ať už máte hlouběji do kapsy nebo lpíte na tom nejkvalitnějším SteelSeries Arctis splní vaše požadavky. 40mm neodymové měniče, ovládání na naušníku, který je vyposltrován prodyšnou Airweave tkaninou pro maximální pohodlí a v neposlední řadě zatahovací ClearCast mikrofon. Pořídit se slevou až 43% můžete na CZC.cz Arctis 3, 5 a 7.

Myšáci Rival a Sensei

Představovat myši SteelSeries je jako nosit dříví do lesa. Neznáme ve svém okolí nikoho, kdo by alespoň jednou nedřímal v rukou tyto klenoty. Za mnoho let SteelSeries přineslo nespočet různých modelů a ve vývoji založeném na naslouchání komunitě hráčů pokračuje i nadále. Aktuálními top modely jsou Rival 710 s OLED displejem nebo bezdrátový Rival 650.

2369-ilustrace2-steelseries-black-friday.jpg

V Black Friday akci jsou však modely cílící na masy. Ergonomický tvar uzpůsobený pravákům vlastní Rival 110 a Rival 310. Symetrický design pak reprezentuje Sensei 310. SteelSeries myšáky osadilo kvalitními optickými senzory TrueMove v různých verzích poskytující sledování pohybu jedna k jedné. To v překladu znamená, že na rozdíl od konkurenčních modelů bude skutečně každý váš pohyb zaznamenán ve hře s rychlou akcelerací a nízkou odezvou. Na CZC.cz ušetříte takřka polovinu původní ceny!

Co se SteelSeries týká, rozhodně nesmíme opomenout zdarma dodávaný software SteelSeries Engine 3, ve kterém si bez jakéhokoli přihlášení nastavíte prakticky vše, na co si jen vzpomenete. Od základních parametrů jako je citlivost, či RGB podsvícení až po pooling rate.

Black Friday v podání SteelSeries probíhá ještě několik dnů na CZC.cz


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: Watch Dogs zdarma a jarní akce

Hry zadarmo nebo se slevou: Watch Dogs zdarma a ja…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

20.  3.  2020 | | 1 N/A
Vybrali jsme 10 her, u kterých vybouchnete vzteky

Vybrali jsme 10 her, u kterých vybouchnete vzteky

Jsou hry, které nás mají odreagovat a pobavit. Potom jsou ale i hry, u kterých budete vzteky ječet, posílat vývojáře do pekel a bůhví co všechno. My se nyní na takové hry podíváme.

22.  3.  2020 | | 10 N/A
Zadarmo nebo se slevou: Child of Light zdarma a balíček závodních her

Zadarmo nebo se slevou: Child of Light zdarma a ba…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  3.  2020 |
Na Steamu jsou k mání hry zdarma, nechybí Tomb Raider a Goat of Duty

Na Steamu jsou k mání hry zdarma, nechybí Tomb Rai…

Jediné, co musíte udělat, je jít si je vyzvednout.

21.  3.  2020 |
Doom 64: vyzkoušeli jsme často zapomínané retro

Doom 64: vyzkoušeli jsme často zapomínané retro

S vydáním Doom Eternal ovládla internet euforie. A vývojáři toho samozřejmě využili. Vedle Doom Eternal vyšla také předělávka Doom 64.

26.  3.  2020 | | 2 N/A