Ještě jedno strategické překvapení od Blue Bytu

Kromě čtvrtého pokračování Settlerů oznámil Blue Byte ještě další díl Battle Isle s pořadovým číslem IV a podtitulem Children of Haris.
Na podzim roku 2000 budou mít v Blue Bytu napilno. Kromě čtvrtých Settlerů se chystají vyhodit na trh i pokračovatele série Battle Isle, který má sice ve svém názvu číslici IV, ale ve skutečnosti je již pátým dílem. Čtvrté pokračování mělo prapodivný název Incubation: Time is Running Out (Battle Isle Phase 4), z kterého sice není moc jasné, kolikáté v pořadí vlastně je, ale podstatnější je skutečnost, že to byla výborná ukázka akčněji pojaté tahové strategie odehrávající se ve 3D prostoru. Vznikající projekt má navazovat jak na tradiční pojetí série Battle Isle, tak i na poněkud vymykající se Incubation. Vzhledem k tomu, že v tiskovém oznámení autorské firmy se pro popis rodící se hry používá slovo "fantasy", můžeme zřejmě čekat něco jiného než robotické bojovníky.

Ačkoliv celkový koncept a linie příběhu vzniká v Blue Bytu, na novém enginu pro další Battle Isle se pracuje na východ od nás ve slovenském týmu Cauldron.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole