Ještě level Dooma před operací

Dr. Anu Patel, výzkumník a anesteziolog z Universitní nemocnice v Newarku, provedl zajímavou studii. Podle ní jsou děti výrazně klidnější, pokud si před operací zahrají nějaké hry. Údajně jim to pomůže odpoutat se od světa a je to dokonce účinnější než zahrnování plyšáky a držení rukou rodičů.

Charitativní organizace Child`s Play se už delší dobu snaží dostat do dětských nemocnic videohry a viditelně k tomu má dobrý důvod. Jen bude asi třeba vhodných her, nevím, jak by třeba Postal dokázal dítě uklidnit.

Zdroj: Gamasutra, Child`s Play

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce