John Cena míří do Mortal Kombat 1 v roli Peacemakera. V traileru poprvé ukazuje svůj bojový styl

Řady bojovníků v novém Mortal Kombatu rozšíří Peacemaker jakožto další z doplňujících postav, které si můžete odemknout skrz placený Kombat Pack. Herec John Cena, který tohoto hrdinu ztvárnil ve filmové adaptaci, docela dlouho mlžil, ale nakonec mu propůjčil tvář i hlas ve videoherní podobě. Do soupisky přibyde 6. března.

První trailer nám poskytl náhled na jeho bojový styl. Do soubojů plných kouzel a efektních úderů si s sebou Peacemaker vzal pistoli i svého věrného orla. S brutalitou se samozřejmě nešetří a hlášky před i během zápasů jsou přesně takové, jaké byste od tohoto neotřelého hrdiny očekávali. 

S Peacemakerem se tedy nacházíme v polovině prvního Kombat Packu. V budoucnu se v jeho rámci dočkáme Ermaca, Homelandera z The Boys a Takahashiho Takedy. Nesmíme ale zapomínat ani na Kameo bojovníky, kteří těm hlavním asistují během zápasů. V březnu se můžete těšit na příchod Janet Cage, která je také k vidění v Peacemakerově traileru. Po ní budou následovat Ferra a Khameleon. Jistě to ale není jediný Kombat Pack, který si pro jedničku NetherRealm připravilo. 

Váš názor Další článek: Recenze hry Final Fantasy VII Rebirth. Druhá kapitola předělané legendy otevírá svůj svět

Témata článku: , , , , , , , ,