Johnny Depp na PSP?

Filmový režisér (a střihač, skladatel...) Robert Rodrigueze podle právě pracuje na převedení postavy Johnna Deppa z filmu Once Upon A Time In Mexico (Tenkrát v Mexiku) do herní podoby - s nejvyšší pravděpodobností do hry pro PSP.

Rodriguez na San Diego Comic-Conu prohlásil, že Deepova postava z tohoto filmu najde uplatnění v animovaném filmu a ve hře pro PSP. Řekl to v panelové diskusi o svém novém filmu Sin City. Celý projekt ale dál nerozebíral, pouze zmínil možnost souvislost s novým handheldem PSP.

Zdroj: Eurogamer

Diskuze (1) Další článek: Conquest 2: The Vyrium Uprising - stahujte první trailer!

Témata článku: , ,
Aktuality

31. března | Diablo IV vyjde 6. června i v balení s konzolí Xbox Series X. Nejedná se ale o speciální edici konzole, o které se dříve spekulovalo. 
30. března | Live a Live, které původně vyšlo na SNES a následně v předělané podobě na Nintendo Switch, se 27. dubna chystá na PlayStation 4, PlayStation 5 a PC. Už nyní si můžete vyzkoušet demo. 
30. března | Xboxové ovladače z řady Elite Series 2 vyjdou v nových barvách. Modrou a červenou variantu modifikovatelného ovladače si můžete předobjednat s cenovkou 3379 Kč. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC