JoWood a jeho E3 lineup - v hlavní roli Gothic 3

Stejně jako ve včerejší novince vám i dnes nastíníme jaké tituly si pro nás kdo chystá na E3. Řeč bude konkrétně o předním skandinávském dodavateli her - JoWood Productions (např. Neighbours from hell). Ten zveřejnil pestré portfolio titulů, jež hodlá prezentovat na kalifornské výstavě. Ta své brány otevře 18. května a trvat bude tři dny. 

Drtivá většina ukázek her bude přístupná široké veřejnosti. Tou první, na kterou se budou pravděpodobně stát největší fronty, je Gothic 3; pokračování cenami ověnčeného RPG. Gothic 3 nabídne rozmanitý a interaktivní svět, nelineární příběh a umělou inteligenci speciálně naprogramovanou na přirozené chování zvířat.

  

JoWood přijde i s jednou filmovou licencí. Stargate SG-1: Alliance bude first-person střílečka spoléhající na pevné základy televizního seriálu a filmu Hvězdná brána. Ve hře se podíváte na velké množství rozmanitých planet, přičemž důraz bude kladen na týmovou spolupráci mezi vámi a vašimi kolegy. Více informací naleznete v naší starší novince.

  

Neméně zajímavé by mohly být prezentace titulů Spellforce 2: Blend of Perfection, kombinující prvky real-time strategie a RPG, a Panzer Elite Action, jenž vás posadí do útrob tanku ve Druhé světové válce.

  

Pouze VIP se pak podívají na zoubek hrám, z nichž ta první je nejzajímavější; The Guild 2, Hotel Giant 2 a Ski Racing 2006. The Guild 2 vás opět přenese do temného středověku, kdy se vžijete do role zámožného cechovníka, zloděje nebo vysokého politika, přičemž styl hraní se bude lišit podle zvolené kariéry.

Zdroj: Worthplaying, Fragland, Gamershell


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce