K hráčům míří další battle royale. Super People je PUBG s příchutí superschopností

Stále se nemůžete nabažit žánru battle royale? Pak pro vás máme čerstvé posily.

Přinést v dnešní době do žánru battle royale něco revolučního a čerstvého je doslova husarský kousek, vývojáři se přesto z tohoto profláknutého žánru snaží doteď těžit co to jde. Nejnovější hra, která vstupuje do fáze bety 7. prosince, nese název Super People a snaží se právě o to. 

Hra byla trefně komunitou pojmenována jako PUBG se superschopnostmi a je to název dost přesný. Na mapu se snese několik desítek lidí, kteří musí posbírat všechno možné vybavení a zbraně a přežít jako poslední v neustále se zmenšujícím kruhu. Klasika. Až na to, že hratelnost je asymetrická a hráč si může vybrat z 12 různých hrdinů a také čtyř různých tříd schopností, které můžete postupně rozvíjet a nakonec získat i schopnost ultimátní. 

Zatímco celková hratelnost je tak velmi podobná ostatním hráčům tohoto žánru, superschopnosti a velmi agresivní herní styl ji rozhodně umí ozvláštnit. Ostatně, zaregistrujte se do bety a přesvědčte se už brzy na vlastní kůži. Titul bude ostatně free-to-play, takže zahrát si může skutečně každý.

Váš názor Další článek: Steam překonal o víkendu hranici 27 milionů aktivních hráčů

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,