Kampaň Halo Infinite si v kooperaci zahrajete nejdřív na jaře příštího roku

Do hraní multiplayeru nového Halo se můžete pustit už nyní. S kampaní je to ale trochu jinak, obzvlášť pokud jste se těšili na hraní v kooperaci.

Po překvapivém vydání free-to-play multiplayeru Halo Infinite během oslav 20. výročí Xboxu se vývojáři 343 Industries podělili o další informace ohledně kampaně a Forge módu. Stále platí, že kampaň vychází 8. prosince na PC, Xbox One a Xbox Series S|X. Kreativní ředitel Joseph Staten nicméně v rozhovoru pro britský Eurogamer potvrdil, že pokud si ji budete chtít projít v kooperaci, budete muset počkat nejméně do května 2022. To se ještě může změnit a čekání tak může být ještě delší. Mód Forge, ve které si hráči budou moci tvořit vlastní obsah, se pak odkládá až na dobu, kdy odstartuje třetí sezóna multilplayeru.

Do května bude trvat i první sezóna multiplayeru. Zatím ale prý nejsou připraveni na to, aby přišli s konkrétním datem, kdy se mají hráči těšit na start druhé sezóny. "Když jsme mluvili o kooperační kampani a Forge, řekl jsem, že je našim cílem vydat kampaň během druhé sezóny a Forge během třetí. Ano, prodlužujeme sezónu 1. A naše cíle jsou stejné jako před tím. Ale nemůžeme zatím oznamovat přesná data, protože jak vidíme v multiplayerové betě, některé věci mohou dostat přednost před ostatními," řekl Staten.

Je tedy stále otázkou, kdy vlastně Halo Infinite vyjde v kompletní podobě. Je celkem s podivem, že vychází po kouskách vzhledem k tomu, že se o něm mluvilo jako o lauch titulu pro konzole Xbox Series S|X. Od doby jeho oznámení se situace značně změnila. Jeho multiplayerová free-to-play část nicméně slaví úspěch, takže v tomhle ohledu se Microsoftu zadařilo.

Zdroj: Wccftech

Váš názor Další článek: Sifu vyjde o pár týdnů dříve. V novém traileru blíže představuje soubojový systém

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

** Na světě je první případ záchrany satelitními službami Applu ** Na Aljašce se ztratil muž na sněžném skútru ** Díky satelitní komunikaci byl nalezen živý a zdravý

Martin Chroust
SatelitiPhone
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

** Chytré hodinky běžně bereme jako informativní měřidla ** Jak si však stojí ve srovnání s profesionálními měřiči ** Při měření stavby těla se na hodinky můžete spolehnout

Martin Chroust
Galaxy Watch4Měření
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách