Karetní Marvel Snap vyjde na mobily a PC v říjnu. Pracuje na něm veterán z Blizzardu zodpovědný za Hearthstone

Marvel na mobilech za poslední roky rozjel několik her a v říjnu se k nim přidají kartičky od studia Second Dinner.

Už je to pár měsíců, co nám vývojáři ze studia Second Dinner představili plod jejich spolupráce s Marvelem. S novou ukázkou přímo ze hry bylo v traileru odhaleno i datum vydání, které připadá na 18. října. Na Androidu se můžete do hry předregistrovat už teď. Marvel Snap kromě toho ale vyjde i na iOS a PC. 

Marvel Snap spojí dohromady všechny vaše oblíbené hrdiny i záporáky v několika variantách do jedné hry a následně se z nich pokusíme dát dohromady ten nejsilnější balíček karet. Hratelnost má být jednoduchá a každý zápas by měl trvat jen pár minut. Vzhledem k tomu, že bude free-to-play, můžeme očekávat mikrotransakce. Přímo se nabízí nakupování balíčků za prémiovou měnu. 

Jak už bylo zmíněno, za touto hrou stojí studio Second Dinner. To založili veteráni z Blizzardu, kteří hráli důležitou roli u vzniku Hearthstone. Tím největším jménem je bezesporu Ben Brode, který byl po dlouhou dobu tváří vývojářského týmu. Už jen proto máme značné naděje, že by Snap nemusel být špatnou záležitostí. Jen aby to nepřehnali s mikrotransakcemi. 

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Recenze herního disku WD_Black P40. RGB bratříček modelu P50 po dietě

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,