Kde to žije, tam je Everquest 2 a The Bloodline Chronicles

Společnost Sony Online Entertainment dnes přidala ke svému dítku, MMORPG Everquest 2, první adventure pack. Změn je přehršel o těch hlavních jsme se už zmiňovali. Některé z nich se týkají jen těch, kdo si za to zaplatí, jiné zase všech hráčů. Všechny jistě potěší možnost vytvořit si další dvě postavy, stejně jako herní pošta, která hře citelně chyběla. Nejen že můžete posílat zprávy svým spoluhráčům, ale navíc takto můžete komunikovat i s hráči Star War Galaxies a původního Everquestu.

Kdo si po veškerém tom dobrodružství rád odpočine, jistě ocení nové možnosti správy domů, které umožní sdílené placení nájmu, nebo třeba předplacení nájmu na delší dobu dopředu. Ke všemu patří i přehled, kdo na bydlení jak přispívá. A když jsme u přehlednosti, kdo byl zmaten hodnocením obrany, má nyní všechno krásně rozepsané, stejně jako u zbraní přibylo hodnocení její nebezpečnosti pro snadnější porovnání.

Nesmím zapomenout ani na nové herní lokace, které jsou nyní otevřeny a v nichž můžete najít i nějaké ty nové recepty pro kolegy řemeslníky. Ti si zase budou hovět při tvorbě předmětů, které lze po vyrobení ještě vylepšit speciálními efekty. Prostě fanoušci téhle hry mají nad čím jásat. A Doupě vám k tomu všemu v blízké době nadělí rozsáhlý návod plný užitečných rad.

    

Zdroj: Vlastní

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce