Kdo bude hrát Solida Snakea?

Hideo Kojima již léta zkušeně produkuje herní sérii Metal Gear, ovšem jeho snem je převést fenomén na stříbrná plátna kin ve vlastní režii. Premiéra snímku je naplánovaná na rok 2009, přičemž je nejvyšší čas na obsazení klíčových rolí. Server Nuts přitom uveřejnil neověřenou informaci, že tvůrci jednají například s Christianem Balem, jenž by se mohl zhostit úlohy samotného hlavního hrdiny Solida Snakea. Jak tuto volbu vidí server Doupě? Prozatím jsme pro všemi deseti. Bale je výborný herec, jenž své umění potvrdil ve filmech jako Mechanik, Batman začíná nebo Dokonalý trik. Navíc dokáže dělat ze svou postavou divy, což dokazuje proměna z rachitické trosky v Mechanikovy v Batmanova svalovce během několika měsíců, takže je pravděpodobné, že se bude snažit do natáčení připodobnit Snakeovi v co největší možné míře.

 

 

 

Filmový Metal Gear není pouze vysokorozpočtový projekt Kojimy. Přímo v českých zemích vzniká ambiciózní fanouškovský projekt Outer Heaven, který se snaží pomocí amatérské techniky a herců zachytit atmosféru filmu. A vůbec to nevypadá špatně, ostatně čtenáři se mohou sami přesvědčit na stránkách http://oh.metalgearsolid.cz/.

Zdroj:Nuts

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |