Kdo bude hrát Solida Snakea?

Hideo Kojima již léta zkušeně produkuje herní sérii Metal Gear, ovšem jeho snem je převést fenomén na stříbrná plátna kin ve vlastní režii. Premiéra snímku je naplánovaná na rok 2009, přičemž je nejvyšší čas na obsazení klíčových rolí. Server Nuts přitom uveřejnil neověřenou informaci, že tvůrci jednají například s Christianem Balem, jenž by se mohl zhostit úlohy samotného hlavního hrdiny Solida Snakea. Jak tuto volbu vidí server Doupě? Prozatím jsme pro všemi deseti. Bale je výborný herec, jenž své umění potvrdil ve filmech jako Mechanik, Batman začíná nebo Dokonalý trik. Navíc dokáže dělat ze svou postavou divy, což dokazuje proměna z rachitické trosky v Mechanikovy v Batmanova svalovce během několika měsíců, takže je pravděpodobné, že se bude snažit do natáčení připodobnit Snakeovi v co největší možné míře.

 

 

 

Filmový Metal Gear není pouze vysokorozpočtový projekt Kojimy. Přímo v českých zemích vzniká ambiciózní fanouškovský projekt Outer Heaven, který se snaží pomocí amatérské techniky a herců zachytit atmosféru filmu. A vůbec to nevypadá špatně, ostatně čtenáři se mohou sami přesvědčit na stránkách http://oh.metalgearsolid.cz/.

Zdroj:Nuts

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

včera | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Hrajeme Battlefield 5: zasněžená válečná vřava je pastvou pro oči

Hrajeme Battlefield 5: zasněžená váleč…

Ještě, než k vám dorazí naše plnohodnotné dojmy, se můžete podívat na osobní pohlednice našich vojáků z bitevní vřavy.

1.  7.  2018 | | 7 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A