Kdo nebo co je Majestic?

Co se skrývá za tímto tajemným názvem? Určitě jste to už někde slyšeli, ale nemůžete si teď vzpomenout. Že by něco s UFO? Takže se chystá nějaká nová adventura s UFO tématikou? Nebo snad něco akčního, multiplayerového? Poodhrňte ihned roušku tajemství ... tajuplné příběhy se před námi otevírají jak domy ve víru uragánu.
Kdo nebo co je Majestic?
Co se skrývá za tímto tajemným názvem? Určitě jste to už někde slyšeli, ale nemůžete si teď vzpomenout. Že by něco s UFO? Takže se chystá nějaká nová adventura s UFO tématikou? Nebo snad něco akčního, multiplayerového? Poodhrňte ihned roušku tajemství ... tajuplné příběhy se před námi otevírají jak domy ve víru uragánu.

Majestic je přísně tajný projekt vyvíjený v temných laboratořích mistrů počítačového, potažmo elektronického umění, v Electronic Arts (kterážto firma taktéž někdy vystupuje pod tajemnou zkratkou EA:). Jedná se o fantasy MMORPG odehrávající se v tajuplném fantasy světě, ve kterém je úplně všechno tajuplné. Tajuplností je Majestic ba přímo prosáklý. Tajuplnost ho ovládá. Tajuplnost je jeho hlavním mottem. Tajuplnost ... ehm, promiňte. Je o něm známo naprosté minimum informací - pouze již řečené a navíc to, že bude shlížen ze 3rd person pohledu. Mnohem více informací by o něm mělo být zveřejněno kolem poloviny roku 2001, v témže roce by pak měl i vyjít. Měl by být jakousi pokročilejší součástí nově připravovaného internetového herního (mega) portálu s tajuplnou adresou EA.com, na jehož vývoji se podílí např. i America On-Line. Na tomto portálu si bude moci zahrát doslova každý - připravuje se totiž široký výběr her, od tak "primitivních" jako jsou různé karetní či deskové (určeny pro širokou veřejnost, prostě pro masy), až po ty "nejsložitější", které budou určeny pro "opravdové" hráče (nejrůznější MMOPRG, strategie, akční, apod. - šušká se něco o Sims Online a Harrym Potterovi (na něj nedávno získali EA licenci (mimochodem jedná se o tu slavnou dětskou knihu (nejsem závorkový fetišista (nejsem!))))). Součástí EA.com portálu budou údajně dokonce i budoucí verze Ultimy Online. Zatím je vše ve fázi beta-testování "jen pro zvané", brzy by se měl beta-test otevřít i veřejnosti. Přesné datum bude teprve oznámeno.

Tak to vidíte, on-line hry prostě dobudou svět. A budoucnost je opět nejistá ...

Váš tajuplný agent ze světa iluzí a fantazie, Jan Horčík

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

včera | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A