Kdo nebo co je Majestic?

Co se skrývá za tímto tajemným názvem? Určitě jste to už někde slyšeli, ale nemůžete si teď vzpomenout. Že by něco s UFO? Takže se chystá nějaká nová adventura s UFO tématikou? Nebo snad něco akčního, multiplayerového? Poodhrňte ihned roušku tajemství ... tajuplné příběhy se před námi otevírají jak domy ve víru uragánu.
Kdo nebo co je Majestic?
Co se skrývá za tímto tajemným názvem? Určitě jste to už někde slyšeli, ale nemůžete si teď vzpomenout. Že by něco s UFO? Takže se chystá nějaká nová adventura s UFO tématikou? Nebo snad něco akčního, multiplayerového? Poodhrňte ihned roušku tajemství ... tajuplné příběhy se před námi otevírají jak domy ve víru uragánu.

Majestic je přísně tajný projekt vyvíjený v temných laboratořích mistrů počítačového, potažmo elektronického umění, v Electronic Arts (kterážto firma taktéž někdy vystupuje pod tajemnou zkratkou EA:). Jedná se o fantasy MMORPG odehrávající se v tajuplném fantasy světě, ve kterém je úplně všechno tajuplné. Tajuplností je Majestic ba přímo prosáklý. Tajuplnost ho ovládá. Tajuplnost je jeho hlavním mottem. Tajuplnost ... ehm, promiňte. Je o něm známo naprosté minimum informací - pouze již řečené a navíc to, že bude shlížen ze 3rd person pohledu. Mnohem více informací by o něm mělo být zveřejněno kolem poloviny roku 2001, v témže roce by pak měl i vyjít. Měl by být jakousi pokročilejší součástí nově připravovaného internetového herního (mega) portálu s tajuplnou adresou EA.com, na jehož vývoji se podílí např. i America On-Line. Na tomto portálu si bude moci zahrát doslova každý - připravuje se totiž široký výběr her, od tak "primitivních" jako jsou různé karetní či deskové (určeny pro širokou veřejnost, prostě pro masy), až po ty "nejsložitější", které budou určeny pro "opravdové" hráče (nejrůznější MMOPRG, strategie, akční, apod. - šušká se něco o Sims Online a Harrym Potterovi (na něj nedávno získali EA licenci (mimochodem jedná se o tu slavnou dětskou knihu (nejsem závorkový fetišista (nejsem!))))). Součástí EA.com portálu budou údajně dokonce i budoucí verze Ultimy Online. Zatím je vše ve fázi beta-testování "jen pro zvané", brzy by se měl beta-test otevřít i veřejnosti. Přesné datum bude teprve oznámeno.

Tak to vidíte, on-line hry prostě dobudou svět. A budoucnost je opět nejistá ...

Váš tajuplný agent ze světa iluzí a fantazie, Jan Horčík

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

včera | | 15 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

včera | | 18 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
V Kingdom Come: Deliverance se musíte naučit řádně oblékat a obrnit

V Kingdom Come: Deliverance se musíte …

V očekávaném českém RPG nebudou věrohodné jen souboje, ale také způsob oblékání a využívání brnění.

7.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |