Kdo nebo co je Majestic?

Co se skrývá za tímto tajemným názvem? Určitě jste to už někde slyšeli, ale nemůžete si teď vzpomenout. Že by něco s UFO? Takže se chystá nějaká nová adventura s UFO tématikou? Nebo snad něco akčního, multiplayerového? Poodhrňte ihned roušku tajemství ... tajuplné příběhy se před námi otevírají jak domy ve víru uragánu.
Kdo nebo co je Majestic?
Co se skrývá za tímto tajemným názvem? Určitě jste to už někde slyšeli, ale nemůžete si teď vzpomenout. Že by něco s UFO? Takže se chystá nějaká nová adventura s UFO tématikou? Nebo snad něco akčního, multiplayerového? Poodhrňte ihned roušku tajemství ... tajuplné příběhy se před námi otevírají jak domy ve víru uragánu.

Majestic je přísně tajný projekt vyvíjený v temných laboratořích mistrů počítačového, potažmo elektronického umění, v Electronic Arts (kterážto firma taktéž někdy vystupuje pod tajemnou zkratkou EA:). Jedná se o fantasy MMORPG odehrávající se v tajuplném fantasy světě, ve kterém je úplně všechno tajuplné. Tajuplností je Majestic ba přímo prosáklý. Tajuplnost ho ovládá. Tajuplnost je jeho hlavním mottem. Tajuplnost ... ehm, promiňte. Je o něm známo naprosté minimum informací - pouze již řečené a navíc to, že bude shlížen ze 3rd person pohledu. Mnohem více informací by o něm mělo být zveřejněno kolem poloviny roku 2001, v témže roce by pak měl i vyjít. Měl by být jakousi pokročilejší součástí nově připravovaného internetového herního (mega) portálu s tajuplnou adresou EA.com, na jehož vývoji se podílí např. i America On-Line. Na tomto portálu si bude moci zahrát doslova každý - připravuje se totiž široký výběr her, od tak "primitivních" jako jsou různé karetní či deskové (určeny pro širokou veřejnost, prostě pro masy), až po ty "nejsložitější", které budou určeny pro "opravdové" hráče (nejrůznější MMOPRG, strategie, akční, apod. - šušká se něco o Sims Online a Harrym Potterovi (na něj nedávno získali EA licenci (mimochodem jedná se o tu slavnou dětskou knihu (nejsem závorkový fetišista (nejsem!))))). Součástí EA.com portálu budou údajně dokonce i budoucí verze Ultimy Online. Zatím je vše ve fázi beta-testování "jen pro zvané", brzy by se měl beta-test otevřít i veřejnosti. Přesné datum bude teprve oznámeno.

Tak to vidíte, on-line hry prostě dobudou svět. A budoucnost je opět nejistá ...

Váš tajuplný agent ze světa iluzí a fantazie, Jan Horčík


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podívejte se, co tvoří hráči ze světa

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podí…

Nejen, že je nový Spider-Man pro PS4 skvělou adaptací komiksu. Ještě přináší i boží foto režim.

13.  9.  2018 | | 8 N/A
Marvel

Marvel's Spider-Man: komiksárna za vše…

Deadpool byl kdysi průlomem pro filmovou komiksovou scénu a Spider-Man se nyní snaží o to samé také na herním poli. Povedlo se?

4.  9.  2018 | | 14 N/A
Marvel

Marvel's Spider-Man: nejlepší pavouk, …

Spider-Man je ukázkovou herní prací hned z několika ohledů. Ale ten New York je prostě špica!

6.  9.  2018 |
Rozhovor: Bohemia Interactive o DayZ, novinkách a budoucnosti hry

Rozhovor: Bohemia Interactive o DayZ, …

DayZ je ve vývoji už opravdu dlouho. Naštěstí se na něm stále pracuje a jak nás vývojáři z Bohemia Interactive na Gamescomu ujistili, mají hodně plánů, co se hrou chtějí dělat.

7.  9.  2018 | | 8 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A