Kdo si koupil Civilizaci?

Inforgames vydali svoji finanční zprávu o tomto roce do 30. září a ke zprávě byla přiložena malá informační bomba. Za 22,3 milionu dolaru prodali licenci na Civilizaci. Tuto licenci, až na krátkou přetržku v roce 1999, vlastnili již od dob vydáni Civilizace 2 v roce 1996. Nejzvláštnější na celé věci je, že se ve zprávě neuvádí jméno nového vlastníka licence a tak se můžeme pouze dohadovat, zda nějaký další díl této klasické série vyjde. Můžeme si však být jistí, že ohlášená Civilizace 4 již od Informgames nebude.

Zdroj: Gamasutra

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce