Kdo vytvoří kanadské herní ceny?

Organizátoři Canadian Awards for the Electronic and Animated Arts (CAEAA) oznámili jméno autora, který vytvoří pro toto ocenění předlohu pro sošky. Po dlouhém výběru padla volba na Deana Lauzé, který souhlasí s tvorbou.

Zatím je jméno sošky zahaleno tajemstvím, které bude odstraněno až s jejím slavnostním odhalením v letošním červenci. Poté budou vytvořeny kopie jako ceny pro vítěze ve třech kategoriích – výchova nadějných talentů (pro školy), animace a videohry. Právě pro třetí cenu lze mezi sponzory celé iniciativy nalézt společnosti jako Electronic Arts, Ubisoft, nebo třeba A2M. První ročník kanadských cen bude vyhlášen 14. září tohoto roku v River Rock Theatre v Richmondu na předměstí Vancouveru. Bližší informace najdete na oficiální stránce.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce