Kdy přijde Gabriel?

Na třetím pokračování adventurní ságy Gabriel Knight probíhají v těchto dnech poslední úpravy, což znamená, že termín vydání už je na spadnutí.

Nový přírůstek s podtitulem Blood of the Sacred, Blood of the Damned (bližší informace hledejte v preview) se k nám blíží každým dnem. Podle posledních zpráv probíhá na GK3 finální fáze testování a oficiální datum vydání je stanoveno na 15. října. Do té doby mají ještě autoři čas zapracovat na zbývajích úkolech: doladit hardwarovou konfiguraci a především vychytat poslední mouchy. Vzhledem k tomu, že Sierra slibuje, že GK3 bude ve svém žánru jeden z nejlepších, musí přirozeně věnovat spoustu času odladění všech možných i nemožných chyb.

Potěšitelné je, že další dobrodružství Gabriela a Grace bude méně linárně koncipované než ty předchozí. Ačkoli se mi oba minulé díly moc líbily, ihned po jejich dohrání bych si k nim znovu nesedla prostě proto, že se příběh nikde nevětvil a pokud jste ho jednou dohráli, mohli jste si být jistí, že jste viděli všechno, co se vidět dalo. V novém díle by to mělo fungovat tak, že některé scény vůbec při prvním hraní neuvidíte, protože se budou lišit podle toho, jak se v jistých situacích zachováte.

Čeští hráči si zřejmě budou muset počkat ještě o něco déle než do 15. října, ale vzhledem k tomu, že JRC už ve svých nabídkách uvádí GK3 v sekci s nadpisem "Připravuje se s českým manuálem", nebude snad ta čekací doba moc dlouhá.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce