Kdykoliv si změnit přezdívku v Google Stadia nebude problém

Projekt Google Stadia ještě neodstartoval, ale už nám prozrazuje střípky z toho, jak bude fungovat. Tentokrát určitě potěší přezdívkové chameleony.
Kdykoliv si změnit přezdívku v Google Stadia nebude problém

Lidé jsou různí. Někdo rád stabilitu, jiný s radostí mění třeba své boty a někdo nikdy není dost spokojený se svým gamertagem. S tím při zavádění svojí streamovací služby Stadia bude počítat Google. Společnost se rozhodla, že hráčům umožní bez jakýchkoliv omezení měnit svá herní jména dle libosti. Zatím ale nevíme, jestli to bude zdarma, nebo za menší poplatek. Je však jisté, že ho budete moci změnit kolikrát a kdy se vám zachce.

Google Stadia startuje v listopadu, do Česka se ale podívá až později

Google Stadia startuje v listopadu, do Česka se ale podívá až později

Pokud jméno, které si budete chtít zvolit zůstává volné, je jenom na vás, jestli po něm sáhnete. V případě konzolových platforem byla tato funkce zpoplatněná. Pokud byste měnili jméno desetkrát do měsíce, přišla by vás tak už úprava pěkně draho. Naproti tomu třeba Steam tuto možnost nabízí zdarma. Zatím se tak moc nemáme od čeho odrazit při odhadech, jestli si Google za změny jmen nechá platit. Určitě se to ale brzy dozvíme.

Ubisoft spouští vlastní předplatné, kombinovat půjde s Google Stadia | E3

Ubisoft spouští vlastní předplatné, kombinovat půjde s Google Stadia | E3

Google před E3 odhalil také další detaily o svojí nové službě a prozradil nám například některé hry, které budou na Stadia dostupné při spuštění. Přidal také datum spuštění a cenovky předplatných spolu se seznamem podporovaných zemí. Mezi nimi však bohužel chybí Česká republika. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole