Keanu Reeves miluje Cyberpunk, svůj čas ve hře si zdvojnásobil

Mít takovou hvězdu na své straně se vždy hodí.

Na výstavě E3 se při předváděčce Cyberpunku 2077 postaral Keanu Reeves o pořádný poprask. Od té doby se pomalu ale jistě dozvídáme, koho ve hře ztvární a jak důležitá postava to bude. Vypadá to však, že i sám herec si svou roli ve futuristickém světě neuvěřitelně užíval. Dokonce tak moc, že si vydupal rovnou dvojnásobný čas, který vedle hráčů stráví. 

Italský dabér Luca Ward, který se stará o dabing postavy pro italskou verzi hry, prozradil, že to byl právě Keanu, kdo se postaral o dvojnásobek obsahu pro postavu Johnnyho Silverhanda, který je důležitou součástí příběhu. 

Johnny navíc není jen obyčejné NPC. Je brán téměř jakou jakýsi hráčův fantom, který jej bude navigovat napříč skoro celou hrou, i když je přítomen pouze v jeho hlavě. I proto má Keanu ve hře spoustu dialogů a namluvených vět. Vlastně jde hned o druhou nejukecanější postavu v celém příběhu, ihned za ústředním hrdinou. A to už je co říct. 

Cyberpunk 2077 vychází 16. dubna příštího roku pro PC, PS4 a Xbox One.

Váš názor Další článek: Podívejte se na hodinu akčních záběrů z nového Diabla

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,Vystřízlivění z předplatného. Mimo her s reklamami je to největší zlo, které mohlo mobily potkat

Vystřízlivění z předplatného. Mimo her s reklamami je to největší zlo, které mohlo mobily potkat

** Předplatné bylo před lety doménou streamovacích služeb ** Dnes na něj najíždí i vývojáři her a aplikací ** Peníze z vás dostávají po troškách, ale mnohem častěji

Martin Chroust
předplatnéMobilní aplikaceSmartphony
Honor Magic Vs. Nejnovější skládačka Honoru nabídne styl i výkon. Dorazí i do Evropy

Honor Magic Vs. Nejnovější skládačka Honoru nabídne styl i výkon. Dorazí i do Evropy

** Druhá generace skládačky od značky Honor ** Soustředí se na design, ale nezanedbává ani výbavu ** S novinkou se časem počítá také pro evropský trh

Jan Láska
Ohebný displejSkládací konstrukce
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu

Aktuality

24. listopadu | Dead Island 2 se sice opozdí, ale už 6. prosince uvidíme nové záběry z hraní. Máme se těšit na akci, brutalitu a hordu zombíků. 
24. listopadu | Studio, které jsme dříve znali jako Square Enix Montréal, zavírá krám a s ním končí i podpora jeho starších her. Od 1. prosince už Arena Battle Champions, Deus Ex Go, Hitman Sniper: The Shadows ani Space Invaders: Hidden Heroes na Play Store ani App Store nenajdete. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách