Kena: Bridge of Spirits vylepšuje fotomód a podporu širokoúhlých monitorů

Jedna z nejhezčích her, které letos vyšly, dostává od vývojářů pár dalších vylepšení.

Pohádkový příběh Keny, která se snaží pomoci duchům na onen svět, patří bezesporu k tomu nejlepšímu, co v letošním roce vyšlo. I tady se ale najde pár věcí, které by chtěly vylepšit, a několik z nich se mění s posledním patchem. Hra se bude častěji ukládat, na mapě najdete sběratelské předměty a fotomód doznal hned několik vylepšení. Pokud si budete chtít udělat pěkný snímek, tak nyní vám ho hra vytvoří ve vyšší kvalitě. Stejně tak by mělo být lepší i jeho ořezávání. A pokud hrajete na širokoúhlém monitoru, tak by se s tím hra měla nyní lépe vypořádat. 

Nové funkce mapy vám pak pomohou s lepší orientací po zdejším kouzelném světě. Jsou na ní vyznačeny například i místa, kde můžete meditovat. Update zahrnuje také několik oprav bugů, které znepříjemňovaly zážitek z hraní. A jako menší bonus na závěr můžete do pondělí ve hře najít 3 halloweenské čepičky pro své Kazíky.

Zdroj: Twitter

Diskuze (3) Další článek: Recenze hry Project Zero: Maiden of Black Water. Horor, který by zasloužil více péče

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

** Sdílení účtů mezi kamarády je jen začátek ** Dnes letí nákupy předplatných v Indii nebo na Aliexpressu ** Superlevné „netflixy“ ale mohou nakonec spíš škodit

Lukáš Václavík
PředplatnéNetflixSpotify

Aktuality

17:19 | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách