Kerbal Space Program 2 byl opět odložen, vyjde až v roce 2022

Jedná se už o třetí odklad.
Kerbal Space Program 2 byl opět odložen, vyjde až v roce 2022

Je to něco okolo sedmi měsíců, co jsme vás informovali, že vydání oblíbeného vesmírného simulátoru bylo kvůli problémům s probíhající pandemii odloženo někdy na podzim roku 2021. Jenže tentokrát máme pro vás ještě horší zprávu, a to že Kerbal Space Programu 2 se dočkáme ještě o rok později, tedy někdy v roce 2022. 

Oznámil to kreativní ředitel Nate Simpson a částečným důvodem odkladu je podle jeho vlastních slov „nesmírná technická a kreativní výzva".

Vydavatel Take-Two předal vývoj Kerbal Space Program 2 novému studiu

Vydavatel Take-Two předal vývoj Kerbal Space Program 2 novému studiu

Nestačí vytvořit spoustu nových funkcí - tyto funkce musí být dodány ve stabilním a nablýskaném celku. Vytváříme spolehlivý základ, na kterém budou moci hráči i modeři stavět ještě další desetiletí. Ničí nás, kolik z toho musíme držet v tajnosti pod klobouky, dokud nebude hra vydána. Nemůžeme vám dostatečně popsat, jak moc se těšíme na den, kdy nás zavalí všechny vaše reakce a poznatky," řekl Simpson.

Dodal také, že příští rok se můžeme těšit na další informace o vývoji hry. Brzy nás vývojáři také mají potěšit vývojářským deníkem a letos v zimě dokonce i videem.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole