Kill ´Em All – zastřel si svého zajíčka

Máte-li rádi zajíčky či jiná jim podobná zvířata tohoto typu (králíci a spol.), přestaňte číst, protože dnešní hra by se vám asi moc nelíbila. Pokud se ptáte proč, má odpověď je velmi jednoduchá – v dnešní plné hře, dalším klonu Moorhuhnu, si vezmeme na paškál zajíce, kteří nenechají vaši brokovnici vůbec vychladnout.
Kill ´Em All – zastřel si svého zajíčka
Máte-li rádi zajíčky či jiná jim podobná zvířata tohoto typu (králíci a spol.), přestaňte číst, protože dnešní hra by se vám asi moc nelíbila. Pokud se ptáte proč, má odpověď je velmi jednoduchá – v dnešní plné hře, dalším klonu Moorhuhnu, si vezmeme na paškál zajíce, kteří nenechají vaši brokovnici vůbec vychladnout.

Kill 'Em All je určena hlavně těm, kteří hledají nějaké odreagování od těch všech složitých her, ve kterých se vyžaduje strategické myšlení či plánování, tady nic takového nenajdete, protože se jde hned tvrdě do akce.

Kill ´Em AllKill ´Em All

Jakmile hru spustíte, asi vás překvapí, že neobsahuje žádné menu. Jako první se zde totiž objeví obrazovka s umírajícím zajíčkem a vy jste informování o cíli své mise – ten je pouze jediný – ničit hordy zajíců snášejících se z nebe na zem. Toť opravdu vše a jinak kromě jmen autorů tu nenajdete zhola nic. Avšak ať už si o tom myslíte cokoliv, mám dojem, že menu ve hře tohoto typu je naprosto zbytečné.

Po zmiňované první obrazovce začíná již samotná hra a vy než se stačíte rozkoukat, začnou se na vás snášet zajíci zavěšení na padáku, které musíte, jak bylo řečeno, ničit. To lze dvěma způsoby – pokud střelíte do padáku, zajíc začne padat k zemi a zabije se, toto je podle mého názoru humánnější, než druhá možnost, kdy jej prostě můžete zasáhnout do těla a tak jej zabít ještě ve vzduchu. Na to také máte od začátku máte pět zásobníků s třiceti náboji a pět bomb, s kterými musíte nakládat dle svého uvážení. To znamená se snažit co nejvíce šetřit, jelikož vidina toho, že byste mohli obdržet další, je docela vzdálená, i když nějaká ta šance tu je – občas totiž spadne z nebe bednička s municí, ale to se stává jen náhodně, proto když to není nutné, neměli byste s náboji zbytečně plýtvat. Jakmile vám dojdou náboje jste ztraceni, sice se vám náboje po chvilce začnou automaticky obnovovat, ale to se děje velmi pomalu a za tuto dobu může dopadnout na zem nějaký zajíc. A jestliže se tak stane, skončili jste, protože NIKDY nesmíte dopustit, aby se noha jakéhokoli zajíce dotkla země.

Kill ´Em AllKill ´Em All

Grafika je vskutku velice jednoduchá, celá hra se totiž odehrává pouze na jedné obrazovce, která je stylizována do podoby jakési ostrovní písečné pláže s palmami a skalnatými vrcholky v pozadí. Hudba je veselá a má vojenský nádech, což se hlavně projevuje rytmickým zvukem bubnu. Co dodat? Dobrá hra s malou velikostí, sice nic na dlouhou dobu, ale alespoň vás pobaví.

Homepage: http://www.modig.f2s.com.

Download (1,2 MB) zde; VypalCD zde.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Harry Potter se vrací, tentokrát s příchutí Pokémon GO

Harry Potter se vrací, tentokrát s pří…

Černá magie společně s Voldemortem se vrací na scénu.

10.  11.  2017 |
Vyzkoušeli jsme 4K jízdu v akci Destiny 2, donutí vás běžet pro PC verzi

Vyzkoušeli jsme 4K jízdu v akci Destin…

Že už vlastníte Destiny 2 na konzoli? Vydali jsme se do space opery Bungie i na PC platformě, a musíme uznat, že to opravdu stojí za to!

10.  11.  2017 | | 10 N/A