Kill ´Em All – zastřel si svého zajíčka

Máte-li rádi zajíčky či jiná jim podobná zvířata tohoto typu (králíci a spol.), přestaňte číst, protože dnešní hra by se vám asi moc nelíbila. Pokud se ptáte proč, má odpověď je velmi jednoduchá – v dnešní plné hře, dalším klonu Moorhuhnu, si vezmeme na paškál zajíce, kteří nenechají vaši brokovnici vůbec vychladnout.
Kill ´Em All – zastřel si svého zajíčka
Máte-li rádi zajíčky či jiná jim podobná zvířata tohoto typu (králíci a spol.), přestaňte číst, protože dnešní hra by se vám asi moc nelíbila. Pokud se ptáte proč, má odpověď je velmi jednoduchá – v dnešní plné hře, dalším klonu Moorhuhnu, si vezmeme na paškál zajíce, kteří nenechají vaši brokovnici vůbec vychladnout.

Kill 'Em All je určena hlavně těm, kteří hledají nějaké odreagování od těch všech složitých her, ve kterých se vyžaduje strategické myšlení či plánování, tady nic takového nenajdete, protože se jde hned tvrdě do akce.

Kill ´Em AllKill ´Em All

Jakmile hru spustíte, asi vás překvapí, že neobsahuje žádné menu. Jako první se zde totiž objeví obrazovka s umírajícím zajíčkem a vy jste informování o cíli své mise – ten je pouze jediný – ničit hordy zajíců snášejících se z nebe na zem. Toť opravdu vše a jinak kromě jmen autorů tu nenajdete zhola nic. Avšak ať už si o tom myslíte cokoliv, mám dojem, že menu ve hře tohoto typu je naprosto zbytečné.

Po zmiňované první obrazovce začíná již samotná hra a vy než se stačíte rozkoukat, začnou se na vás snášet zajíci zavěšení na padáku, které musíte, jak bylo řečeno, ničit. To lze dvěma způsoby – pokud střelíte do padáku, zajíc začne padat k zemi a zabije se, toto je podle mého názoru humánnější, než druhá možnost, kdy jej prostě můžete zasáhnout do těla a tak jej zabít ještě ve vzduchu. Na to také máte od začátku máte pět zásobníků s třiceti náboji a pět bomb, s kterými musíte nakládat dle svého uvážení. To znamená se snažit co nejvíce šetřit, jelikož vidina toho, že byste mohli obdržet další, je docela vzdálená, i když nějaká ta šance tu je – občas totiž spadne z nebe bednička s municí, ale to se stává jen náhodně, proto když to není nutné, neměli byste s náboji zbytečně plýtvat. Jakmile vám dojdou náboje jste ztraceni, sice se vám náboje po chvilce začnou automaticky obnovovat, ale to se děje velmi pomalu a za tuto dobu může dopadnout na zem nějaký zajíc. A jestliže se tak stane, skončili jste, protože NIKDY nesmíte dopustit, aby se noha jakéhokoli zajíce dotkla země.

Kill ´Em AllKill ´Em All

Grafika je vskutku velice jednoduchá, celá hra se totiž odehrává pouze na jedné obrazovce, která je stylizována do podoby jakési ostrovní písečné pláže s palmami a skalnatými vrcholky v pozadí. Hudba je veselá a má vojenský nádech, což se hlavně projevuje rytmickým zvukem bubnu. Co dodat? Dobrá hra s malou velikostí, sice nic na dlouhou dobu, ale alespoň vás pobaví.

Homepage: http://www.modig.f2s.com.

Download (1,2 MB) zde; VypalCD zde.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

19.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Skvělá akční parodie Totally Accurate Battlegrounds dočasně zdarma

Skvělá akční parodie Totally Accurate …

Je to free, tak proč to nezkusit.

7.  6.  2018 |
Agony: přehnaně odporné (recenze)

Agony: přehnaně odporné (recenze)

Kdo ví, třeba každý z nás jednou skončí v pekle. A pokud to tam vypadá jako v Agony, rozhodně se nemáme na co těšit.

7.  6.  2018 | | 3 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 8 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |