Kill ´Em All – zastřel si svého zajíčka

Máte-li rádi zajíčky či jiná jim podobná zvířata tohoto typu (králíci a spol.), přestaňte číst, protože dnešní hra by se vám asi moc nelíbila. Pokud se ptáte proč, má odpověď je velmi jednoduchá – v dnešní plné hře, dalším klonu Moorhuhnu, si vezmeme na paškál zajíce, kteří nenechají vaši brokovnici vůbec vychladnout.
Kill ´Em All – zastřel si svého zajíčka
Máte-li rádi zajíčky či jiná jim podobná zvířata tohoto typu (králíci a spol.), přestaňte číst, protože dnešní hra by se vám asi moc nelíbila. Pokud se ptáte proč, má odpověď je velmi jednoduchá – v dnešní plné hře, dalším klonu Moorhuhnu, si vezmeme na paškál zajíce, kteří nenechají vaši brokovnici vůbec vychladnout.

Kill 'Em All je určena hlavně těm, kteří hledají nějaké odreagování od těch všech složitých her, ve kterých se vyžaduje strategické myšlení či plánování, tady nic takového nenajdete, protože se jde hned tvrdě do akce.

Kill ´Em AllKill ´Em All

Jakmile hru spustíte, asi vás překvapí, že neobsahuje žádné menu. Jako první se zde totiž objeví obrazovka s umírajícím zajíčkem a vy jste informování o cíli své mise – ten je pouze jediný – ničit hordy zajíců snášejících se z nebe na zem. Toť opravdu vše a jinak kromě jmen autorů tu nenajdete zhola nic. Avšak ať už si o tom myslíte cokoliv, mám dojem, že menu ve hře tohoto typu je naprosto zbytečné.

Po zmiňované první obrazovce začíná již samotná hra a vy než se stačíte rozkoukat, začnou se na vás snášet zajíci zavěšení na padáku, které musíte, jak bylo řečeno, ničit. To lze dvěma způsoby – pokud střelíte do padáku, zajíc začne padat k zemi a zabije se, toto je podle mého názoru humánnější, než druhá možnost, kdy jej prostě můžete zasáhnout do těla a tak jej zabít ještě ve vzduchu. Na to také máte od začátku máte pět zásobníků s třiceti náboji a pět bomb, s kterými musíte nakládat dle svého uvážení. To znamená se snažit co nejvíce šetřit, jelikož vidina toho, že byste mohli obdržet další, je docela vzdálená, i když nějaká ta šance tu je – občas totiž spadne z nebe bednička s municí, ale to se stává jen náhodně, proto když to není nutné, neměli byste s náboji zbytečně plýtvat. Jakmile vám dojdou náboje jste ztraceni, sice se vám náboje po chvilce začnou automaticky obnovovat, ale to se děje velmi pomalu a za tuto dobu může dopadnout na zem nějaký zajíc. A jestliže se tak stane, skončili jste, protože NIKDY nesmíte dopustit, aby se noha jakéhokoli zajíce dotkla země.

Kill ´Em AllKill ´Em All

Grafika je vskutku velice jednoduchá, celá hra se totiž odehrává pouze na jedné obrazovce, která je stylizována do podoby jakési ostrovní písečné pláže s palmami a skalnatými vrcholky v pozadí. Hudba je veselá a má vojenský nádech, což se hlavně projevuje rytmickým zvukem bubnu. Co dodat? Dobrá hra s malou velikostí, sice nic na dlouhou dobu, ale alespoň vás pobaví.

Homepage: http://www.modig.f2s.com.

Download (1,2 MB) zde; VypalCD zde.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

včera | | 15 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

včera | | 18 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
V Kingdom Come: Deliverance se musíte naučit řádně oblékat a obrnit

V Kingdom Come: Deliverance se musíte …

V očekávaném českém RPG nebudou věrohodné jen souboje, ale také způsob oblékání a využívání brnění.

7.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |