Kinematograf: Dragon Age 2 stoupá k moci

30. října 2010
Jaké podařené trailery pro vás máme tentokrát? Efektní video z Dragon Age 2, strhující intro z Cataclysm, lovce démonů z Diablo III a další.
Kinematograf:  Dragon Age 2 stoupá k moci

Dragon Age 2 - Rise to Power

Délka: 01:20 min

Vedení BioWare pustilo do oběhu zbrusu nový trailer na druhé Dragon Age, v němž potvory mění skupenství a hlavní postavy pronáší klišoidní fráze o číhajícím nebezpečí a světě na pokraji války. Celé to nicméně působí velice sympaticky, zvlášť, když se ve videu na malý moment mihne i rogue class. "Rogue nemá suplovat tanka jako válečník, ani podpůrné jednotky jako mág. Dělali jsme ji spíš jako postavu pro boj hezky jeden na jednoho," prozradili vývojáři.


 

 

Assassins Creed: Brotherhood - Officer trailer

Délka: 01:24 min

Představení jedhoho z povolání do multiplayeru Brotherhood.

Microbot - teaser

Délka: 00:49 min

Kratičká upoutávka na přpravovanou stahovatelnou hříčku, ve které se nano lodi podíváte nitra lidského těla a budete ničit škodlivé bakterie.

 

The Last Story - Trailer

Délka: 01:57 min

Po dlouhé době nový trailer na japonské RPG The Last Story, které má na svědomí tvůrce Final Fantasy, Hironobu Sakaguchi.


 

World of Warcraft: Cataclysm - Intro

Délka: 02:32 min

Animované filmečky od Blizzardů vždy platily za hodnotnou vizuální hostinu a stejně to bude i v případě datadisku Cataclysm pro World of Warcraft. Ostatně se na Deathwingovo efektní řádění podívejte sami. Více o rozšíření se můžete dočíst v Týdnu s WoW: Cataclysm.


 

 

Professor Layton vs Ace Attorney - Trailer

Délka: 03:00 min

Na handheld 3DS se chystá zajímavý crossover dvou velmi oblíbených značek: adventury s puzzly Professor Layton a právnické adventury Ace Attorney. O co ve hře půjde není moc známo, ale trailer má hezký.

 

EA Sports Active 2 - Real fitness trailer

Délka: 02:51 mi

Nový díl cvičebního Sports Active míří z Wii na další konzole a slibuje být ještě propracovanějším a bohatším. Ve videu se vám jeho výhody bude snažit osvětlit pár reálných fitness trenérů.

 

007 Blood Stone - Driving and Vehicles

Délka: 01:56 min

Další z vývojářských deníků nové herní bondovky Blood Stone se věnuje dopravním prostředkům a zábavě, která vás s nimi ve hře čeká.


 

Diablo III - Demon hunter

Délka: 03:34 min

„Máš na výběr. Můžeš být lovena, nebo lovcem.“ Tahle věta uzavírá trailer odhalující poslední hratelnou třídu pro Diablo III, která byla prezentovaná a hratelná na letošním Blizzconu. Říkají si Demon hunters, neboli lovci démonů a jsou skupinou fanatických bojovníků zasvěcených jedinému účelu, vyhledávání a ničení pekelných stvůr. Více lovcích démonů se dozvíte v našem preview.


 


Harry Potter and the Deathly Hallows - Trailer

Délka: 01:23 min

Blížící se filmové zpracování posledního dílu Harry Pottera se pochopitelně nebude moci obejít bez doprovodu hry. Na ní je nejzajímavější přiblížení ke third person akci, kde místo kulek po nepřátelích budete střílet kouzla.

 

Need For Speed: Hot Pursuit - Ultimate Cop trailer

Délka: 01:08 min

Ukázka policejního řádění v nových Need for Speed, které se blíží ďábelskou rychlostí.

 

Tony Hawk Shred - TV Spot

Délka: 00:31 min

Povedená reklama na nový díl Tonyho Hawka, který se bude opět ovládat prostřednictvím skateboardu podobnému příslušenství. Snad to dopadne lépe než posledně.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdinové a pestrý svět

Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdin…

Kromě pěkného CG filmečku jsme stále z Cyberpunku 2077 neviděli vůbec nic. S přibližující se E3 se ale začaly objevovat opravdu zajímavé informace. Co všechno o megalomanském projektu víme?

22.  4.  2018 | | 7 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Playstation 5: datum vydání, výkon a vše, co víme o příští herní konzoli

Playstation 5: datum vydání, výkon a v…

Playstation 5 ještě možná neukázal ani palec u nohy, to ale neznamená, že o nim nic nevíme. Pojďme se podívat na to, co je známo.

včera | | 210 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A