Kinematograf: Afghánské peklo v Medal of Honor a Mafia 2 msta

Ukázka hry jednoho i více hráčů v Medal of Honor, DLC pro Mafia 2 či novinky v Assassin's Creed: Brotherhood. A to rozhodně není z trailerů vše.
Kinematograf: Afghánské peklo v Medal of Honor a Mafia 2 msta

Medal of Honor - Gunfighters trailer [HD]

Délka: 03:31 min

Už za měsíc a půl dorazí na pulty moderní reinkarnace legendární klasické válečné série Medal of Honor, takže se kola marketingu začínají roztáčet. V posledním týdnu se objevily hned dva zajímavé trailery. V tom prvním se můžete podívat na pasáž ve vrtulníku, kde letíte nad písečnou Afghánskou krajinou a horskými vesničkami a ničíte vojenské cíle.

Druhé video potěší spíš příznivce multiplayerového střílení, kdy se můžete podívat na přes dvě minuty dlouhou ukázku hraní na mapě Fallen Angel.

Medal of Honor - Fallen Angel trailer [HD]

Délka: 02:19 min


 


Call of Duty Black Ops - Wager Match trailer

Délka: 03:03 min

Ukázka nového multiplayerového módu v Black Ops. Ve skutečnosti jde o čtyři rozdílné módy, ve kterých jde v první řadě o sázky.

 
 
Délka: 01:16 min
 
Podařené Bad Company 2 se dočká ultimátní reedice s přiloženými DLC a dalšími novinkami. Trailer ukazuje, co všechno Ultimate Edition přinese.
 


Company of Heroes Online - Allies trailer

Délka: 01:58 min

Válečná RTS Company of Heroes se dočká online verze stavějící na mikro platbách. Aktuálně běží open beta a video představující spojence vám může pomoci se rozmyslet, jestli ji vyzkoušet.


 

Mafia 2 - Jimmy's Vendetta DLC trailer

Délka: 01:49 min

První stahovatelný přídavek pro Mafii 2 se jmenuje Jimmy's Vendetta a za necelých 10 dolarů (případně 800 MPS) bude k dispozici již 7. září. Samotné DLC vám umožní zhostit se role "uklízeče" Jimmyho, jenž ostatní za dobrý peníz zbavuje trablů. Připraveno je víc jak 30 zbrusu nových questů, mezi nimiž se našlo místo i pro nájemnou vraždu, či divoké honičky v autě zakončené dramatickými přestřelkami.


 

 

Mass Effect 2 - Lair of the Shadow Broker DLC trailer

Délka: 01:15 min

Nové stahovatelné dobrodružství pro Mass Effect 2 vás zavede zpátky k Liaře a jejím problémům se Shadow Brokerem. Po Overlordu se jedná o další pořádný přídavek prodlužující povedenou hru.

 

Crackdown 2 - Toy Box DLC trailer

Délka: 02:13 min

Nové DLC pro zběsilou arkádovou akci Crackdown 2 přinese nová vozidla, módy a... obrovské nafukovací míče?!? Však se podívejte sami.

 

Bioshock 2 - Minerva's Den DLC

Délka: 01:15 min

Minerva's Den stejně jako The Protector Trials rozšíří herní singleplayer. Vývojáři slibují novou postavu, originální zbraně a dosud neviděný typ Big Daddyho. 

Assassin's Creed: Brotherhood - Ukázka single-playeru

Délka: 06:59 min

Bez jedné sekundy sedm minut dlouhá ukázka Assassin's Creed: Brotherhood představuje hru pro jednoho hráče a novinky. Tentokrát to totiž nebude jen o šplhání a bodání do krku (i když to pochopitelně bude hrát prim). Nově se dočkáme hned několika zajímavých prvků, jako je možnost najímat nové zabijáky a posílat je plnit mise po celé Evropě. Více v komentované ukázce.


 

 

F1 2010 - hra vs. realita

Délka: 01:49 min

Impresivní srovnání jízdy stejné tratě v reálné F1 a chystané závodní hře. Dokážete poznat rozdíl?

 

James Bond 007 Blood Stone - Story trailer

Délka: 01:18 min

Herní James Bond se nám začíná pěkně vybarvovat, nový trailer ukazuje přestřelky, honičky v autech i po svých, bitky a spoustu dalších cool věcí.

 

Bastion - Trailer

Délka: 01:11 min

Akční RPG Bastion zaujme hned na první pohled zatraceně impresivní vizuální podobou stavějící na pestrých barvách a kresleném stylu. Ale i po hratelnostní stránce vypadá zajímavě.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 českých her, které úspěšně prorazily i do zahraničí

10 českých her, které úspěšně prorazil…

Ačkoli se nemůžeme měřit s většími zeměmi, pár skvělých her od nás se do světa podívalo. Pojďme se podívat na ty největší šťastlivce.

6.  9.  2017 | | 12 N/A
8 nejšílenějších pařeb, které si můžete zahrát na Steamu

8 nejšílenějších pařeb, které si můžet…

Během letošního roku se Valve rozhodlo, že Steam Greenlight neplní tu roli, kterou od něj požadovalo. Skrz něj se na Steam totiž dostávaly opravdové zrůdnosti, jako třeba simulátor kamene. Tomu měla zabránit nová služba jménem Steam Direct. Jak si můžete všimnout, opět jim to tak úplně nevyšlo, a i nadále tak v nejpopulárnější digitální distribuci PC her naleznete unikátní šílenosti. Nabízíme vám ty nejbizarnější z nich!

14.  9.  2017 | | 7 N/A
Hrajeme sci-fi akci Destiny 2: epický fotoseriál z výpravy

Hrajeme sci-fi akci Destiny 2: epický …

Destiny 2 je hra plná rozporů. Po několika desítkách hodin strávených v jejím světě vám ale můžeme říct jedno. Budete nadávat, ale nebudete se moci odtrhnout.

9.  9.  2017 | | 2 N/A
Běžící pás AAA produkce aneb konec velkých her tak, jak je známe dnes

Běžící pás AAA produkce aneb konec vel…

Také se vám zda, že herní průmysl pomalu ale jistě klesá do prachsprostého mainstreamu? Máme stejný pocit.

5.  9.  2017 | | 18 N/A
Herní agenda: konec okurkové sezóny

Herní agenda: konec okurkové sezóny

Tak jsme přežili letošní okurkovou sezónu a pomalu ale jistě se k nám dostávají tituly, na které jsme se takovou dobu těšili. Je libo strategii, čistokrevnou akční jízdu nebo pohodovou adventuru? To všechno se objevilo během minulého měsíce.

8.  9.  2017 |
7 nejděsivějších herních zážitků, které nesmíte hrát v noci

7 nejděsivějších herních zážitků, kter…

Strach a hrůza patří spíše k nepříjemným a nechtěným pocitům. Přesto je ovšem mnohdy záměrně vyhledáváme a jejich přítomnost si doslova užíváme, což je vlastně jeden z velkých paradoxů zábavního průmyslu. Hororové zážitky nás naplňují a přitahují zároveň, a to v jakékoli podobě. Pojďme si připomenout ty nejděsivější hry, které si lze v rámci videoher můžeme užít.

12.  9.  2017 | | 6 N/A
Herní filosofie: samotářské zážitky žijí dál

Herní filosofie: samotářské zážitky ži…

Byl tady Skyrim, bylo tady Divinity a teď tady máme třeba Uncharted. Singleplayer zkrátka stále táhne, nyní snad možná ještě více než kdy dříve.

16.  9.  2017 | | 7 N/A
WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

Nasaďte helmu, zapněte pásy a připravte se ke startu. Nový ročník WRC je konečně tady. A tak se ptáme, má v letošní konkurenci závodních her šanci na úspěch?

18.  9.  2017 | | 1 N/A