Kinematograf: Afghánské peklo v Medal of Honor a Mafia 2 msta

Ukázka hry jednoho i více hráčů v Medal of Honor, DLC pro Mafia 2 či novinky v Assassin's Creed: Brotherhood. A to rozhodně není z trailerů vše.
Kinematograf: Afghánské peklo v Medal of Honor a Mafia 2 msta

Medal of Honor - Gunfighters trailer [HD]

Délka: 03:31 min

Už za měsíc a půl dorazí na pulty moderní reinkarnace legendární klasické válečné série Medal of Honor, takže se kola marketingu začínají roztáčet. V posledním týdnu se objevily hned dva zajímavé trailery. V tom prvním se můžete podívat na pasáž ve vrtulníku, kde letíte nad písečnou Afghánskou krajinou a horskými vesničkami a ničíte vojenské cíle.

VIDEO: 3346 'Medal of Honor - Gunfighters trailer [HD]'

Druhé video potěší spíš příznivce multiplayerového střílení, kdy se můžete podívat na přes dvě minuty dlouhou ukázku hraní na mapě Fallen Angel.

Medal of Honor - Fallen Angel trailer [HD]

Délka: 02:19 min

VIDEO: 3329 'Medal of Honor - Fallen Angel trailer [HD]'


 


Call of Duty Black Ops - Wager Match trailer

Délka: 03:03 min

Ukázka nového multiplayerového módu v Black Ops. Ve skutečnosti jde o čtyři rozdílné módy, ve kterých jde v první řadě o sázky.

 
 
Délka: 01:16 min
 
Podařené Bad Company 2 se dočká ultimátní reedice s přiloženými DLC a dalšími novinkami. Trailer ukazuje, co všechno Ultimate Edition přinese.
 


Company of Heroes Online - Allies trailer

Délka: 01:58 min

Válečná RTS Company of Heroes se dočká online verze stavějící na mikro platbách. Aktuálně běží open beta a video představující spojence vám může pomoci se rozmyslet, jestli ji vyzkoušet.


 

Mafia 2 - Jimmy's Vendetta DLC trailer

Délka: 01:49 min

První stahovatelný přídavek pro Mafii 2 se jmenuje Jimmy's Vendetta a za necelých 10 dolarů (případně 800 MPS) bude k dispozici již 7. září. Samotné DLC vám umožní zhostit se role "uklízeče" Jimmyho, jenž ostatní za dobrý peníz zbavuje trablů. Připraveno je víc jak 30 zbrusu nových questů, mezi nimiž se našlo místo i pro nájemnou vraždu, či divoké honičky v autě zakončené dramatickými přestřelkami.

VIDEO: 3347 'Mafia II - Jimmy's Vendetta DLC trailer'


 

 

Mass Effect 2 - Lair of the Shadow Broker DLC trailer

Délka: 01:15 min

Nové stahovatelné dobrodružství pro Mass Effect 2 vás zavede zpátky k Liaře a jejím problémům se Shadow Brokerem. Po Overlordu se jedná o další pořádný přídavek prodlužující povedenou hru.

 

Crackdown 2 - Toy Box DLC trailer

Délka: 02:13 min

Nové DLC pro zběsilou arkádovou akci Crackdown 2 přinese nová vozidla, módy a... obrovské nafukovací míče?!? Však se podívejte sami.

 

Bioshock 2 - Minerva's Den DLC

Délka: 01:15 min

Minerva's Den stejně jako The Protector Trials rozšíří herní singleplayer. Vývojáři slibují novou postavu, originální zbraně a dosud neviděný typ Big Daddyho. 

Assassin's Creed: Brotherhood - Ukázka single-playeru

Délka: 06:59 min

Bez jedné sekundy sedm minut dlouhá ukázka Assassin's Creed: Brotherhood představuje hru pro jednoho hráče a novinky. Tentokrát to totiž nebude jen o šplhání a bodání do krku (i když to pochopitelně bude hrát prim). Nově se dočkáme hned několika zajímavých prvků, jako je možnost najímat nové zabijáky a posílat je plnit mise po celé Evropě. Více v komentované ukázce.

VIDEO: 3328 'Assassin's Creed Brotherhood - Ukázka single playeru'


 

 

F1 2010 - hra vs. realita

Délka: 01:49 min

Impresivní srovnání jízdy stejné tratě v reálné F1 a chystané závodní hře. Dokážete poznat rozdíl?

 

James Bond 007 Blood Stone - Story trailer

Délka: 01:18 min

Herní James Bond se nám začíná pěkně vybarvovat, nový trailer ukazuje přestřelky, honičky v autech i po svých, bitky a spoustu dalších cool věcí.

 

Bastion - Trailer

Délka: 01:11 min

Akční RPG Bastion zaujme hned na první pohled zatraceně impresivní vizuální podobou stavějící na pestrých barvách a kresleném stylu. Ale i po hratelnostní stránce vypadá zajímavě.

 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepšenou grafiku i příběh

Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepše…

Legendární Mafia se vrací ve svém remaku, ale není to jen nový vizuál, co hra přinese. Vlastně působí úplně jinak, než jako ta hra, kterou jsme hráli před lety.

3.  9.  2020 | | 47 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |