Kinematograf: Futuristický Ghost Recon: Future Soldier

Výběr nejlepších herních trailerů pro vás tentokrát má gameplay z Ghost Recon: Future Soldier, vtipné video z Team Fortress 2 a Robina Williamse.
Kinematograf: Futuristický Ghost Recon: Future Soldier

Ghost Recon: Future Soldier - Nigeria gameplay video

Délka: 09:17 min

Ghost Recon: Future Soldier se po odhalení odmlčel na pěkně dlouhou dobu. Až na letošní E3 slavil návrat v podobě prezentace jedné z misí futuristické speciální jednotky. A na devět minut dlouhé video z mise v Nigerii se můžete podívat. Zajímavě vypadá začlenění prvků ze Splinter Cell: Conviction – systém plížení či úkoly mise visící ve vzduchu. Kromě toho mají vojáci Ghost dost vlastních hraček: optickou kamufláž, průzkumné drony, augmented reality vidění a podobně. Ve výsledku tak Future Soldier vypadá na velmi lákavou svižnou taktickou akci.

VIDEO: 4562 'Ghost Recon: Future Soldier - Nigeria gameplay video'


 

Silent Hill: Downpour - E3 11 trailer

Délka: 02:36 min

E3 trailer z nového Silent Hillu, který vytváří v brněnském studiu Vatra Games. Vývojáři se snaží vrátit k psychologickému hororu z druhého dílu, jen místo mlhy ponoří tajemné městečko do hustého deště.

 

X-Men Destiny - E3 11 trailer

Délka: 01:23 min

Chtěli jste vždycky patřit do školy pro nadané profesora Charlese Xaviera? Budete mít možnost v podobě hry X-Men Destiny, kdy si vytvoříte mutanta přesně podle svých představ. Na kterou stranu se připojíte, je už jen na vás.A Game of Thrones: Genesis - Trailer

Délka: 00:40 min

Hra o trůny platí za jedno z nejlepších fantasy děl a vysokou kvalitu má i nedávno ukončená první série HBO seriálu podle této knihy. Uvidíme, jestli stejně vydařená bude chystaná real-time strategie z tohoto světa.

 

 

Team Fortress 2 - Meet the medic

Délka: 04:09 min

Multiplayerová střílečka Team Fortress 2 má unikátní grafický styl a smysl pro humor. Valve to dokazují i v podobě doprovodných videí k updatům herních tříd. Jejich poslední trailer Meet the medic je brilantně vtipné video lákající k vyzkoušení hry za medika.

VIDEO: 4576 'Team Fortress 2 - Meet the medic'


 

Tropico 4 - Trailer

Délka: 02:11 min

Série budovateských strategií Tropico se brzy rozroste o další díl. Opět se vtělíte do role prezidenta malého karibského ostrova a bude jen na vás, jakým způsobem povedete svůj národ (nebo sebe) k prosperitě.

 

EVE Online - Captains quarters

Délka: 02:39 min

Online vesmírná hra EVE Online se dočkala updatu, který vám dovolí si komplexně vytvořit model svého pilota a navíc pro něj získáte fešáckou kapitánskou kajutu. Její možnosti ukazuje nové video.

 

Metal Gear Solid: Peace Walker HD - Gameplay video

Délka: 02:34 min

Poslední dobou je v módě předělávat starší klasiky do modernějšího grafického kabátku, případně to samé provádět s PSP hrami. To je i případ podařeného Metal Gear Solid: Peace Walker, kterého si můžete teď prohlédnout v pohybu.

 

 

The Legend of Zelda: OoT 3D - Rozhovor s Robinem a Zeldou Williamsovými

Délka: 04:08 min

The Legend of Zelda je úžasná herní série, kterou milují miliony fanoušků po celém světě. Jedním z velkých fandů je i populární herec Robin Williams, který dokonce pojmenoval svoji dceru podle princezny – Zelda. Při příležitosti vydání The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D se Nintendu podařilo získat Robina a Zeldu Williamsovy získat pro milou reklamní kampaň. Kromě TV reklamního spotu pro vás dnes máme i rozhovor. Oboje s českými titulky.

VIDEO: 4560 'The Legend of Zelda: OoT 3D - Rozhovor s Robinem a Zeldou Williamsovými '

The Legend of Zelda: OoT 3D - TV reklama (CZ tit.)

Délka: 00:30 min

VIDEO: 4561 'The Legend of Zelda: OoT 3D -  TV reklama (CZ tit.)'


 

Shadows of the Damned - Launch trailer

Délka: 02:04 min

Third person akce Shadow of the Damned má hvězdné kořeny, pracovali na ní Suda51 (Killer 7, No More Heroes...), Shinji Mikami (Resident Evil) a Akira Yamaoka (hudba Silent Hill), což už je lákavé samo o sobě. Launch trailer se vás pokusí přesvědčit, zda si tuhle podivnost zahrát.

 

FIFA 12 - Pro player intelligence

Délka: 02:45 min

Nový vývojářský deník se věnuje umělé inteligenci hráčů v novém ročníku fotbalové hry FIFA.

 

Crysis 2 - Decimation Pack trailer

Délka: 02:07 min

Strílečka Crysis 2 se dočkala nového rozšíření. Tedy přesněji řečeno, multiplayer se dočkal pěti nových map a dnou nových zbraní. Vše pěkně v pohybu si můžete prohlédnout ve videu pro Decimation pack.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 13 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |