Kinematograf: Futuristický Ghost Recon: Future Soldier

Výběr nejlepších herních trailerů pro vás tentokrát má gameplay z Ghost Recon: Future Soldier, vtipné video z Team Fortress 2 a Robina Williamse.
Kinematograf: Futuristický Ghost Recon: Future Soldier

Ghost Recon: Future Soldier - Nigeria gameplay video

Délka: 09:17 min

Ghost Recon: Future Soldier se po odhalení odmlčel na pěkně dlouhou dobu. Až na letošní E3 slavil návrat v podobě prezentace jedné z misí futuristické speciální jednotky. A na devět minut dlouhé video z mise v Nigerii se můžete podívat. Zajímavě vypadá začlenění prvků ze Splinter Cell: Conviction – systém plížení či úkoly mise visící ve vzduchu. Kromě toho mají vojáci Ghost dost vlastních hraček: optickou kamufláž, průzkumné drony, augmented reality vidění a podobně. Ve výsledku tak Future Soldier vypadá na velmi lákavou svižnou taktickou akci.

VIDEO: 4562 'Ghost Recon: Future Soldier - Nigeria gameplay video'


 

Silent Hill: Downpour - E3 11 trailer

Délka: 02:36 min

E3 trailer z nového Silent Hillu, který vytváří v brněnském studiu Vatra Games. Vývojáři se snaží vrátit k psychologickému hororu z druhého dílu, jen místo mlhy ponoří tajemné městečko do hustého deště.

 

X-Men Destiny - E3 11 trailer

Délka: 01:23 min

Chtěli jste vždycky patřit do školy pro nadané profesora Charlese Xaviera? Budete mít možnost v podobě hry X-Men Destiny, kdy si vytvoříte mutanta přesně podle svých představ. Na kterou stranu se připojíte, je už jen na vás.A Game of Thrones: Genesis - Trailer

Délka: 00:40 min

Hra o trůny platí za jedno z nejlepších fantasy děl a vysokou kvalitu má i nedávno ukončená první série HBO seriálu podle této knihy. Uvidíme, jestli stejně vydařená bude chystaná real-time strategie z tohoto světa.

 

 

Team Fortress 2 - Meet the medic

Délka: 04:09 min

Multiplayerová střílečka Team Fortress 2 má unikátní grafický styl a smysl pro humor. Valve to dokazují i v podobě doprovodných videí k updatům herních tříd. Jejich poslední trailer Meet the medic je brilantně vtipné video lákající k vyzkoušení hry za medika.

VIDEO: 4576 'Team Fortress 2 - Meet the medic'


 

Tropico 4 - Trailer

Délka: 02:11 min

Série budovateských strategií Tropico se brzy rozroste o další díl. Opět se vtělíte do role prezidenta malého karibského ostrova a bude jen na vás, jakým způsobem povedete svůj národ (nebo sebe) k prosperitě.

 

EVE Online - Captains quarters

Délka: 02:39 min

Online vesmírná hra EVE Online se dočkala updatu, který vám dovolí si komplexně vytvořit model svého pilota a navíc pro něj získáte fešáckou kapitánskou kajutu. Její možnosti ukazuje nové video.

 

Metal Gear Solid: Peace Walker HD - Gameplay video

Délka: 02:34 min

Poslední dobou je v módě předělávat starší klasiky do modernějšího grafického kabátku, případně to samé provádět s PSP hrami. To je i případ podařeného Metal Gear Solid: Peace Walker, kterého si můžete teď prohlédnout v pohybu.

 

 

The Legend of Zelda: OoT 3D - Rozhovor s Robinem a Zeldou Williamsovými

Délka: 04:08 min

The Legend of Zelda je úžasná herní série, kterou milují miliony fanoušků po celém světě. Jedním z velkých fandů je i populární herec Robin Williams, který dokonce pojmenoval svoji dceru podle princezny – Zelda. Při příležitosti vydání The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D se Nintendu podařilo získat Robina a Zeldu Williamsovy získat pro milou reklamní kampaň. Kromě TV reklamního spotu pro vás dnes máme i rozhovor. Oboje s českými titulky.

VIDEO: 4560 'The Legend of Zelda: OoT 3D - Rozhovor s Robinem a Zeldou Williamsovými '

The Legend of Zelda: OoT 3D - TV reklama (CZ tit.)

Délka: 00:30 min

VIDEO: 4561 'The Legend of Zelda: OoT 3D -  TV reklama (CZ tit.)'


 

Shadows of the Damned - Launch trailer

Délka: 02:04 min

Third person akce Shadow of the Damned má hvězdné kořeny, pracovali na ní Suda51 (Killer 7, No More Heroes...), Shinji Mikami (Resident Evil) a Akira Yamaoka (hudba Silent Hill), což už je lákavé samo o sobě. Launch trailer se vás pokusí přesvědčit, zda si tuhle podivnost zahrát.

 

FIFA 12 - Pro player intelligence

Délka: 02:45 min

Nový vývojářský deník se věnuje umělé inteligenci hráčů v novém ročníku fotbalové hry FIFA.

 

Crysis 2 - Decimation Pack trailer

Délka: 02:07 min

Strílečka Crysis 2 se dočkala nového rozšíření. Tedy přesněji řečeno, multiplayer se dočkal pěti nových map a dnou nových zbraní. Vše pěkně v pohybu si můžete prohlédnout ve videu pro Decimation pack.

Váš názor Další článek: Monolithsoft chystá hru pro Wii U

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Nejzajímavější zbraně ve válce na Ukrajině. Co dokáže československý salvový raketomet RM-70

Nejzajímavější zbraně ve válce na Ukrajině. Co dokáže československý salvový raketomet RM-70

** Oživený výčet zbraní, které zaujmou technologickým řešením ** Neděláme si nárok na kompletní výčet** Informace často chybí, a tak se snažíme kličkovat mezi propagandou

Jakub Čížek
UkrajinaZbraněRuskoArmáda
Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

** Nejteplejší místo na Zemi nemusí být to nejnebezpečnější ** Největším zabijákem se stane až mix tepla a vlhkosti ** Asie se nebezpečně přiblížila hraniční hodnotě 35 °C twb

Jakub Čížek
MeteorologieGlobální oteplování
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Munice ze zrušeného railgunu se postaví střelám s plochou dráhou letu

Munice ze zrušeného railgunu se postaví střelám s plochou dráhou letu

** Americké letectvo chce v nejbližší době postavit a otestovat prototyp nového samohybného děla ** To by mělo být schopné sestřelovat střely s plochou dráhou letu ** Při tom bude využívat munici určenou původně pro railgun

Stanislav Mihulka
VojenstvíUSA
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět