Kinematograf: Grafická pastva Skyrim a Battlefield 3

Nový týden kromě dalších trailerů přinesl dvě gameplay ukázky očekávaných her Skyrim a Battlefield 3, které ohromí svojí vizuální podobou.
Kinematograf: Grafická pastva Skyrim a Battlefield 3

The Elder Scrolls V: Skyrim - Trailer

Délka: 02:54 min

Nový díl dlouholeté RPG série The Elder Scrolls se konečně vytáhl s plnohodnotným trailerem, který není skoupý na ukázky přímo ze hry. Skyrim vypadá vizuálně nádherně, video představuje pestré lokace – od zasněžených hor přes lidské osady po hluboké lesy plné zvěře. Epický souboj s drakem na vrcholu skály pak připomíná zaměření příběhu na tyto přerostlé ještěrky. Vychutnat si můžete spoustu bojů rozdílného typu: klasické máchání mečem, vyvolávání kouzel i zákeřné podřezávání krků ze zálohy. Tvůrci se nebojí střídat záběry z prvního i třetího pohledu, aby dokázali, že tentokrát si na animacích dali hodně záležet. Pro víc informací o Skyrimu vás odkážeme na náš Zoom.

VIDEO: 4091 'The Elder Scrolls V: Skyrim - Trailer'


 

Dragon Age: Redemption - Felicia Day teaser

Délka: 00:52 min

RPG Dragon Age se v létě dočká krátké hrané série a jednu z rolí má hrát i oblíbená Felicia Day, autorka série The Guild. S dlouhýma ušima ji to sluší.

 

Assassins Creed: Brotherhood - The Da Vinci Disappearance DLC

Délka: 00:52 min

Přídavek pro vynikající Brotherhood vrátí na scénu legendárního Leonarda da Vinci. Těšit se můžete na 8 nových misí, 2 lokace, nové multiplayerové módy a tak dále. Však se podívejte na video.

 

Bulletstorm - Whip, Kick, BOOM! trailer

Délka: 01:50 min

Nekompromisní akce Bulletstorm je už na pultech obchodů, vyzkoušet si můžete i demo. Případně vás o zběsilosti hry přesvědčí nové video.

 

Battlefield 3 - Gameplay trailer [HD]

Délka: 00:43 min

O chystaném Battlefield 3 jsme vás už poměrně bohatě informovali a přidali i krátký teaser, který je ale nic oproti dnes uvolněné ukázce přímo ze hry. Sice má jen pár desítek sekund, nicméně určitě vám nechá poklesnout bradu. Intenzivní válečná akce doplněná burácivým hudebním doprovodem místy nechá přemýšlet o tom, zda sledujeme trailer na hru či na film.
 
VIDEO: 4083 'Battlefield 3 - Gameplay trailer [HD]'
 

 

Ace Combat: Assault Horizon - Trailer

Délka: 00:35 min

Krátký příběhový trailer připomíná nový díl letecké série Ace Combat, která v Assault Horizon dočká výrazného překopání herních prvků.

 

Shogun 2: Total War - Multiplayer overview trailer

Délka: 02:50 min

Shogun 2 kromě rozsáhlé kampaně pochopitelně bude nabízet i bohatý multiplayer. Možnosti hry pro více hráčů blíže představuje nové video.

 

Top Spin 4 - My player trailer

Délka: 02:05 min

Čtvrý díl tenisového Top Spinu připravují čeští 2K Czech. Nové video z dílen tvůrců se věnuje možnostem vytvoření si vlastního hráče.

 

 

Crysis 2 - PS3 gameplay

Délka: 02:46 min

Na PC vypadá Crysis 2 přímo královsky, stydět se ale nemusí ani verze pro Xbox 360. Ať si hráči zvolí tu či onu variantu, vždy dostanou vizuálně propracovanou hru. Platí to samé i pro PS3? Crytek vydal video, díky němuž se můžete na vlastní oči přesvědčit, zda konzoli od Sony věnovali patřičnou pozornost. My myslíme, že ano. Sice sem tam v dálce doskočí objekt, ale framerate je stabilní, detail jsou také na vysoké úrovni. Tratit by tedy neměl nikdo.

VIDEO: 4087 'The Crysis 2 - PS3 Gameplay' 


 

Orcs Must Die - Trailer

Délka: 01:14 min

Nově ohlášená hra tvůrců Age of Empires: Online vás nechá bránit se nájezdu vraždícíh orků. K dispozici máte spoustu smrticích zbraní a pastí. Jak říka název: orkové musí zemřít!

 

Assassins Creed: Brotherhood - PC launch trailer

Délka: 02:38 min

Prakticky po půl roce se blíží PC verze vydařeného Assassin's Creed: Brotherhood a borci z Ubisoftu pro osvěžení paměti vydali nový launch trailer.

 

Shift 2: Unleashed - Realita vs. hra

Délka: 03:45 min

Shift 2 nebude arkádovou divočinou jako jiné díly Need for Speed, ale nabídne závodění co nejblíže podobné reálnému zážitku. Jako moc? Mrkněte na video.

  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole