Kinematograf: Grafická pastva Skyrim a Battlefield 3

Nový týden kromě dalších trailerů přinesl dvě gameplay ukázky očekávaných her Skyrim a Battlefield 3, které ohromí svojí vizuální podobou.
Kinematograf: Grafická pastva Skyrim a Battlefield 3

The Elder Scrolls V: Skyrim - Trailer

Délka: 02:54 min

Nový díl dlouholeté RPG série The Elder Scrolls se konečně vytáhl s plnohodnotným trailerem, který není skoupý na ukázky přímo ze hry. Skyrim vypadá vizuálně nádherně, video představuje pestré lokace – od zasněžených hor přes lidské osady po hluboké lesy plné zvěře. Epický souboj s drakem na vrcholu skály pak připomíná zaměření příběhu na tyto přerostlé ještěrky. Vychutnat si můžete spoustu bojů rozdílného typu: klasické máchání mečem, vyvolávání kouzel i zákeřné podřezávání krků ze zálohy. Tvůrci se nebojí střídat záběry z prvního i třetího pohledu, aby dokázali, že tentokrát si na animacích dali hodně záležet. Pro víc informací o Skyrimu vás odkážeme na náš Zoom.


 

Dragon Age: Redemption - Felicia Day teaser

Délka: 00:52 min

RPG Dragon Age se v létě dočká krátké hrané série a jednu z rolí má hrát i oblíbená Felicia Day, autorka série The Guild. S dlouhýma ušima ji to sluší.

 

Assassins Creed: Brotherhood - The Da Vinci Disappearance DLC

Délka: 00:52 min

Přídavek pro vynikající Brotherhood vrátí na scénu legendárního Leonarda da Vinci. Těšit se můžete na 8 nových misí, 2 lokace, nové multiplayerové módy a tak dále. Však se podívejte na video.

 

Bulletstorm - Whip, Kick, BOOM! trailer

Délka: 01:50 min

Nekompromisní akce Bulletstorm je už na pultech obchodů, vyzkoušet si můžete i demo. Případně vás o zběsilosti hry přesvědčí nové video.

 

Battlefield 3 - Gameplay trailer [HD]

Délka: 00:43 min

O chystaném Battlefield 3 jsme vás už poměrně bohatě informovali a přidali i krátký teaser, který je ale nic oproti dnes uvolněné ukázce přímo ze hry. Sice má jen pár desítek sekund, nicméně určitě vám nechá poklesnout bradu. Intenzivní válečná akce doplněná burácivým hudebním doprovodem místy nechá přemýšlet o tom, zda sledujeme trailer na hru či na film.
 
 

 

Ace Combat: Assault Horizon - Trailer

Délka: 00:35 min

Krátký příběhový trailer připomíná nový díl letecké série Ace Combat, která v Assault Horizon dočká výrazného překopání herních prvků.

 

Shogun 2: Total War - Multiplayer overview trailer

Délka: 02:50 min

Shogun 2 kromě rozsáhlé kampaně pochopitelně bude nabízet i bohatý multiplayer. Možnosti hry pro více hráčů blíže představuje nové video.

 

Top Spin 4 - My player trailer

Délka: 02:05 min

Čtvrý díl tenisového Top Spinu připravují čeští 2K Czech. Nové video z dílen tvůrců se věnuje možnostem vytvoření si vlastního hráče.

 

 

Crysis 2 - PS3 gameplay

Délka: 02:46 min

Na PC vypadá Crysis 2 přímo královsky, stydět se ale nemusí ani verze pro Xbox 360. Ať si hráči zvolí tu či onu variantu, vždy dostanou vizuálně propracovanou hru. Platí to samé i pro PS3? Crytek vydal video, díky němuž se můžete na vlastní oči přesvědčit, zda konzoli od Sony věnovali patřičnou pozornost. My myslíme, že ano. Sice sem tam v dálce doskočí objekt, ale framerate je stabilní, detail jsou také na vysoké úrovni. Tratit by tedy neměl nikdo.

 


 

Orcs Must Die - Trailer

Délka: 01:14 min

Nově ohlášená hra tvůrců Age of Empires: Online vás nechá bránit se nájezdu vraždícíh orků. K dispozici máte spoustu smrticích zbraní a pastí. Jak říka název: orkové musí zemřít!

 

Assassins Creed: Brotherhood - PC launch trailer

Délka: 02:38 min

Prakticky po půl roce se blíží PC verze vydařeného Assassin's Creed: Brotherhood a borci z Ubisoftu pro osvěžení paměti vydali nový launch trailer.

 

Shift 2: Unleashed - Realita vs. hra

Délka: 03:45 min

Shift 2 nebude arkádovou divočinou jako jiné díly Need for Speed, ale nabídne závodění co nejblíže podobné reálnému zážitku. Jako moc? Mrkněte na video.

  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A