Kinematograf: Hail to the king!

Neuvěřitelné, Duke Nukem Forever se dočkal data vydání a nového traileru. Společnost mu dělá video k Final Fantasy XIII-2, Black Ops DLC a další vybrané herní trailery tohoto týdne.
Kinematograf: Hail to the king!

Duke Nukem Forever - Reveal trailer

Délka: 02:33 min

Za běžných okolností bychom se ohlášením data vydání příliš nezabývali a zařadili bychom jej do krátkých zpráv, nicméně u hry, na kterou se čekalo přibližně třináct let, je přeci jen vhodné udělat výjimku. Tím spíš, když jej doprovází zbrusu nový trailer.

Takže kdy nastane onen magický den? Jestli jste fanoušky svalovce v červeném tílku a slunčních brýlích, jistě si v kalendáři označíte 6. května, kdy Duke Nukem Forever (někdy také přezdívaný Duke Nukem "Never") dorazí na pulty obchodů.

VIDEO: 3912 'Duke Nukem Forever - Reveal Tailer'

Vývojáři DNF si za tu dobu užili spoustu legrace - postupně vystřídali několik grafických enginů, několikrát dokonce vývoj hry úplně restartovali (dodnes litujeme, že světlo světa nespatřila verze z roku 2001). Je dobře, že se nakonec projekt dostal do rukou Gearboxu.


 

Two Worlds 2 - Dev diary 1

Délka: 03:47 min

Vývojářský deník z RPG Two Worlds 2. Takřka čtyři minuty dlouhé video se věnuje spoustě prvků hry od počáteční vize přes kombinaci zbraní ař třeba k magii.

 

Lost in Shadow - Launch trailer

Délka: 01:18 min

Startovní video pro zajímavě vypadající hru Lost in Shadow (připadně A Shadow's Tail), ve které ovládáte stín mladého chlapce a snažíte se dostat zpět ke svému tělu.

 

Shogun 2: Total War - Campaign trailer

Délka: 03:20 min

Návrat série Total War k japonskému válčení se blíží, Shogun 2 vyjde už za méně než dva měsíce. nový trailer představuje kompletní pohled na kampaň hry.

 

 

Final Fantasy XIII-2 - Trailer

Délka: 01:21 min
 
O přímém pokračování Final Fantasy XIII se mluvilo už delší dobu, ale až teprve před pár dny vše Square Enix oficiálně potvrdili. Final Fantasy XIII-2 se podle prvních náznaků a videa níže bude hodně orientovat na hlavní hrdinku Lightning, které se postaví zatím nepojmenovaný sok. Všimnout si lze i určité změny oblečení (jestli se tomu tak dá říkat) fantasy směrem. Tvůrci zmínili vylepšený bojový systém z původní hry, jinak jsou na podrobnosti skoupí. Hra vyjde na Xbox 360 a Playstation 3 ještě letos. Tedy v Japonsku. My si budeme muset počkat na „příští zimu“, jak to prohlásili Square Enix Europe. Na Final Fantasy XIII-2 by se měli opět podílet Motomu Toriyama (režisér FF XIII) a Yoshinori Kitase (producent).
 
VIDEO: 3905 'Final Fantasy XIII-2 - Trailer'
 

Final Fantasy Versus XIII - Trailer

Délka: 06:50 min

Nejen Final Fantasy XIII-2, i Final Fantasy Versus XIII se dočkalo nového traileru, který tentokrát kromě několika nadabovaných scén nabízí i dlouhé záběry přímo z hraní. A že to vypadá lákavě. Vliv Tetsuyi Nomury, který má na svědomí sérii Kingdom Hearts, se nezapře, herní mechanizmy vypadají až na pár výjimek téměř totožně. Skalní příznivce Sony navíc potěší i fakt, že jde stále o exkluzivní PS3 titul, i když se dá předpokládat, že dříve či později na ohlášení verze pro X360 dojde.

VIDEO: 3907 'Final Fantasy Versus XIII - trailer'


 

Darkspore - Hero spotlight Zrin feature

Délka: 02:20 min

Darkspore bude akčním RPG stylu Diabla, ovšem napojeném na svět netradiční strategie Spore. Nová ukázka se soustřeďuje na jednu z postav a na její schopnosti.

 

Fight Night: Champion - Authentic Damage trailer

Délka: 01:05 min

Nový Fight Night má býr první sportovní hrou od EA, která bude určená jen pro dospělé. Jedním z důvodů proto bude i reálné ztvárnění zranění boxerů. Však se přesvědčte ve videu.

 

Heroes of Might and Magic VI - Stronghold faction feature

Délka: 03:58 min

Heroes of Might and Magic nás opět připraví o desítku hodin spánků, na to si můžeme vsadit rovnou. Ještě před vydáním se ale můžeme ve videu se známit s jednou ze stran konfliktu.

 

 

Call of Duty: Black Ops - First strike DLC

Call of Duty: Black Ops se dočká prvního stahovatelného přídavku. Překvapeni? Jistěže ne. First Strike, jak se DLC jmenuje, přinese pět nových map – čtyři klasické multiplayerové a jednu pro zombie mód. Video představuje všechny multiplayerové mapy, v nichž nás zaujala hlavně berlínská zeď.  Přídavek se objeví už prvního února a premiéru bude mít na Xboxu 360.

VIDEO: 3906 'Call of Duty: Black Ops - First strike DLC'

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce