Kinematograf: Příběh Deus Ex a parodie na Call of Duty

Deus Ex: Human Revolution odhaluje hlavní zápletku, tvůrci Bulletstorm zase ukazují parodii na Call of Duty a k tomu spousta dalších trailerů.
Kinematograf: Příběh Deus Ex a parodie na Call of Duty

Deus Ex: Human Revolution - Story Trailer

Délka: 01:50 min

Eidos se rozhodl vydat nový trailer pro Deus Ex: Human Revolution a my jsme jen rádi, že tak učinil. Video, které se zaměřuje převážně na příběhovou stránku hry, je totiž efektní cyberpunkovou podívanou, podtrženou velmi chytlavou hudbou. Hra by měla vyjít v dubnu, ale mnohoznačné 2011 na konci traileru pro jistotu nic přesného neslibuje.

VIDEO: 3992 'Deus Ex Human Revolution - Story Trailer'


 

NGP - Herní montáž

Délka: 01:58 min

Montáž ukázek her pro nedávno představeného nástupce handheldu Sony PSP. Na NGP zamíří největší značky Sony jako Killzone, Uncharted, Resistance, Wipeout a spousta dalších.

 

LEGO Pirates of the Caribbean - Teaser

Délka: 01:05 min

Oblíbená série Lego her si tentokrát bere do hledáčku filmovou trilogii (pravda, chystá se čtvrtý díl) Piráti z Karibiku. Těšit se tak můžeme i na připitého Johny Deppa z Lega. Co chtít víc?

 

Dark Souls - Announcement Trailer

Délka: 03:04 min

Oceňované hardcore (a tím myslíme opravdu HARDCORE) RPG Demon Souls se dočká nástupce v podobě Dark Souls. Jak ukazuje první video, temná atmosféra chybět rozhodně nebude.

 

Duty Calls - Trailer

Délka: 00:26 min

Nekonečná recyklace herních sérií je nemilá skutečnost, kterou musí s nelibostí nést každý hráč. Nebyli by to však tvůrci z People Can Fly, autoři geniálního Painkillera či chystaného Bulletstorm, aby si z nastupujícího trendu neudělali legraci a vtipně tak neupozornili na nedostatek originality (a jen tak mimochodem na svou šílenou akci.) Proto vznikla Duty Calls - kratičká freewarová střílečka, jež si střílí hlavně z provařeného Call of Duty a hromady hollywoodských klišé. Pokud vás nepřesvědčí jen to, že jde o freeware hru, možná vám úsměv na tváři vykouzlí aspoň přiložený oficiální trailer, stejně jako oficiální stránky a přímý link ke stažení.

VIDEO: 3973 'Duty Calls - trailer'


 

Yakuza 4 - Hostess Trailer

Délka: 02:09 min

Po práci zábava. To platí i pro japonské mafiány, kteří evidentně rádi tráví večery ve společnosti sličných dívek. Že si s nimi užijete hodně zábavy (ve vši počestnosti) dokládá nové video z Yakuza 4.

 

Star Trek Online -1 year anniversary

Délka: 02:25 min

MMORPG Star Trek Online slaví roční výročí a tvůrci při této příležitosti vydali video, ve kterém se popácávají po ramenou a představují vlastnosti a možnosti hry.

 

Final Fantasy 4: The Complete Collection - Announcement trailer

Délka: 02:15 min

Legendární čtvrtý díl Final Fantasy se už před nějakým rokem dočkal pokračování After Years a nyní  obě hry v kompilaci zamíří na PSP.

 

Crysis 2 - Be Strong Trailer

Délka: 02:02 min

Ano, Crysis 2 o sobě dává opět vědět, a to ve velkém stylu. Crytek se naučil dělat velmi chytlavé trailery, což prokázal například v upoutávce na multiplayer, a což platí i v tomto případě. Nové video sice neukazuje nic závratně nového, ale záleží na tom? Zvláště, když je na něj radost pohledět. Jestli se těšíte, vězte, že v tom nejste sami - těšíme se i my.
 
VIDEO: 3972 'Crysis 2 - Be Strong Trailer'
 

The Sims: Medieval - Život ve středověku

Délka: 01:09 min

Oblíbený simulátor života The Sims se posouvá v čase a míří do středověku. Místo práce policisty se můžete dát na kariéru rytíře, místo kopání bazenů vás čeká hloubení vodních příkopů. Bude to sranda.

 

Dragon Age Legends - Trailer

Délka: 01:50 min

Ještě něž se na pultech objeví Dragon Age 2, můžete se zabavit ve Facebookové hře Dragon Age Legends. Jako odměnu získáte speciální předměty, které využijete v plné hře.

 

Battlefield 3 - Teaser trailer

Délka: 00:41 min

Kraťoučká upoutávka na Battlefield 3 ukazuje jen pár rozmazaných záběrů z boje s doprovodem vojenského cvrkotu z vysílaček. Hlavním smyslem ale je dát na vědomí, že se na hře pracuje.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |