Kinematograf: Příběh Deus Ex a parodie na Call of Duty

Deus Ex: Human Revolution odhaluje hlavní zápletku, tvůrci Bulletstorm zase ukazují parodii na Call of Duty a k tomu spousta dalších trailerů.
Kinematograf: Příběh Deus Ex a parodie na Call of Duty

Deus Ex: Human Revolution - Story Trailer

Délka: 01:50 min

Eidos se rozhodl vydat nový trailer pro Deus Ex: Human Revolution a my jsme jen rádi, že tak učinil. Video, které se zaměřuje převážně na příběhovou stránku hry, je totiž efektní cyberpunkovou podívanou, podtrženou velmi chytlavou hudbou. Hra by měla vyjít v dubnu, ale mnohoznačné 2011 na konci traileru pro jistotu nic přesného neslibuje.


 

NGP - Herní montáž

Délka: 01:58 min

Montáž ukázek her pro nedávno představeného nástupce handheldu Sony PSP. Na NGP zamíří největší značky Sony jako Killzone, Uncharted, Resistance, Wipeout a spousta dalších.

 

LEGO Pirates of the Caribbean - Teaser

Délka: 01:05 min

Oblíbená série Lego her si tentokrát bere do hledáčku filmovou trilogii (pravda, chystá se čtvrtý díl) Piráti z Karibiku. Těšit se tak můžeme i na připitého Johny Deppa z Lega. Co chtít víc?

 

Dark Souls - Announcement Trailer

Délka: 03:04 min

Oceňované hardcore (a tím myslíme opravdu HARDCORE) RPG Demon Souls se dočká nástupce v podobě Dark Souls. Jak ukazuje první video, temná atmosféra chybět rozhodně nebude.

 

Duty Calls - Trailer

Délka: 00:26 min

Nekonečná recyklace herních sérií je nemilá skutečnost, kterou musí s nelibostí nést každý hráč. Nebyli by to však tvůrci z People Can Fly, autoři geniálního Painkillera či chystaného Bulletstorm, aby si z nastupujícího trendu neudělali legraci a vtipně tak neupozornili na nedostatek originality (a jen tak mimochodem na svou šílenou akci.) Proto vznikla Duty Calls - kratičká freewarová střílečka, jež si střílí hlavně z provařeného Call of Duty a hromady hollywoodských klišé. Pokud vás nepřesvědčí jen to, že jde o freeware hru, možná vám úsměv na tváři vykouzlí aspoň přiložený oficiální trailer, stejně jako oficiální stránky a přímý link ke stažení.


 

Yakuza 4 - Hostess Trailer

Délka: 02:09 min

Po práci zábava. To platí i pro japonské mafiány, kteří evidentně rádi tráví večery ve společnosti sličných dívek. Že si s nimi užijete hodně zábavy (ve vši počestnosti) dokládá nové video z Yakuza 4.

 

Star Trek Online -1 year anniversary

Délka: 02:25 min

MMORPG Star Trek Online slaví roční výročí a tvůrci při této příležitosti vydali video, ve kterém se popácávají po ramenou a představují vlastnosti a možnosti hry.

 

Final Fantasy 4: The Complete Collection - Announcement trailer

Délka: 02:15 min

Legendární čtvrtý díl Final Fantasy se už před nějakým rokem dočkal pokračování After Years a nyní  obě hry v kompilaci zamíří na PSP.

 

Crysis 2 - Be Strong Trailer

Délka: 02:02 min

Ano, Crysis 2 o sobě dává opět vědět, a to ve velkém stylu. Crytek se naučil dělat velmi chytlavé trailery, což prokázal například v upoutávce na multiplayer, a což platí i v tomto případě. Nové video sice neukazuje nic závratně nového, ale záleží na tom? Zvláště, když je na něj radost pohledět. Jestli se těšíte, vězte, že v tom nejste sami - těšíme se i my.
 
 

The Sims: Medieval - Život ve středověku

Délka: 01:09 min

Oblíbený simulátor života The Sims se posouvá v čase a míří do středověku. Místo práce policisty se můžete dát na kariéru rytíře, místo kopání bazenů vás čeká hloubení vodních příkopů. Bude to sranda.

 

Dragon Age Legends - Trailer

Délka: 01:50 min

Ještě něž se na pultech objeví Dragon Age 2, můžete se zabavit ve Facebookové hře Dragon Age Legends. Jako odměnu získáte speciální předměty, které využijete v plné hře.

 

Battlefield 3 - Teaser trailer

Délka: 00:41 min

Kraťoučká upoutávka na Battlefield 3 ukazuje jen pár rozmazaných záběrů z boje s doprovodem vojenského cvrkotu z vysílaček. Hlavním smyslem ale je dát na vědomí, že se na hře pracuje.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |