Kinematograf: Prodloužený Deus Ex: Human Revolution

Nový týden, nová várka trailerů. Nenechte si ujít prodloužený trailer Deus Ex, vývojářský dení Dragon Age 2, či děsivý Dead Space2.
Kinematograf: Prodloužený Deus Ex: Human Revolution

Deus Ex: Human Revolution - Extended trailer [HD]

Délka: 05:08 min

První animovaný trailer na Deus Ex: Human revolution byl úžasný. Jaká bude jeho prodloužená verze? Jasně, úžasná na druhou. Velká část záběrů už sice byla k vidění, ale na výborně vytvořenou počítačovou animace se skvělou hudbou a doslova tepající cyberpunkovou atmosférou je radost koukat stále dokola. Samotná hra vypadá neméně slibně a po fiasku v podobě druhého dílu se snad kultovní jednička dočká důstojného nástupce. Jistotu budeme mít na začátku příštího roku, kdy Deus Ex: Human Revolution vyjde.

VIDEO: 3780 'Deus Ex: Human Revolution - Extended trailer [HD]'Assassins Creed: Brotherhood - Raiden teaser

Délka: 00:45 min

Pokud se budete v Assassin's Creed: Brotherhood opravdu hodně snažit, můžete si odemčít i jednu postavu ze zcela jiné hry. Letmý záběr na zabijáka s katanou nabízí nový teaser.

 

Ghostbusters: Sanctum of Slime - Debut trailer

Délka: 00:36 min

Krotitelé duchů se vrací do herního světa. Tentokrát v podobě stahovatelné akční hry až pro čtyři hráče. Nebude chybět klasické lovecké nádobíčko a dokonce se projedete i v Ecto -3.

 

Yakuza 4 - Akiyama trailer

Délka: 00:51 min

Představení jedné z hlavních postav už třetího pokračování japonské mafiánské varianty Grand Theft Auto.

 

 

Dragon Age II - The making of part 1

Délka: 04:43 min

Jestli se nemůžete dočkat na pokračování Dragon Age: Origins, jistě nepohrdnete následujícím videem, ve kterém se zástupci Bioware zaměřují na proces vývoje hry. Mluví se o zvoleném výtvarném směru, o rozdílech, které titul od jedničky odlišují, nebo také o drsnějším pojetí, ve kterém násilí není ničím výjimečným. Video si můžete pustit v přehrávači dole, nicméně mějte na paměti, že je celé v angličtině.

VIDEO: 3779 'Dragon Age II - The making of part 1'


 

Test Drive Unlimited 2 - Houses trailer

Délka: 01:03 min

I nový díl Test Drive Unlimited nabídne možnost kromě čtyřkolých miláčků nakupovat domy, kde si můžete svůj vozový park skladovat. Kromě toho lze v nové vilce pořádat párty, však se podívejte.

 

Star Wars: The Force Unleashed 2 - Endor DLC

Délka: 01:49 min

Pokud si chcete prodloužit krátkou kampaň z Force Unleashed 2, můžete sáhnout po stahovatelné bonusové misi, která vás zavede do bitvy o Endor, kterou znáte ze Star Wares Episode VI.

 

Batman Arkham City - CGI teaser

Délka: 00:34 min

Velmi krátký, ovšem velmi vydařený teaser na pokračování skvělého Batman: Arkham Asylum. Zapomeňte na záběry ze hry, hlavní roli má CG animace.

 

 

Dead Space 2 - Sprawl trailer

Délka: 01:51 min

Hned na začátku roku 2011 se budeme bát. Dorazí totiž slibně vypadající Dead Space 2. Nový trailer ukazuje počátek masakru na vesmírné stanici, kde se Isaac léčil z traumatického dobrodružství Ishimuře. A bude to maso. Možná si k videu rozsviťte (a obejměte svého oblíbeného plyšáka).

VIDEO: 3777 'Dead Space 2 - Sprawl Trailer'


 

Ghost Trick - Gameplay trailer

Délka: 02:07 min

Další úžasně vypadající ukázka z logické adventury Ghost Trick. Ve hře ztvárníte ducha, který dokáže pohybovat a ovládat neživé předměty, čímž pomáháte zachraňovat životy.

 

The Witcher 2: Assassins of Kings - Engine trailer 2

Délka: 05:27 min

Druhý díl vývojářského deníků o enginu Zaklínače 2. Tvůrci mluví o nízkých nárocích na počítač a do toho pouštějí záběry z epické bitvy se spoustou postav. Jasně, věříme jim.

 

Před pár dny vyšel nový stahovatelný přídavek pro ArmA 2: Operation Arrowhead a tvůrci pro něj mají připravený nový kus země, kde budete bojovat. Vypadá zatraceně dobře.


 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A