Kinematograf: Prodloužený Deus Ex: Human Revolution

Nový týden, nová várka trailerů. Nenechte si ujít prodloužený trailer Deus Ex, vývojářský dení Dragon Age 2, či děsivý Dead Space2.
Kinematograf: Prodloužený Deus Ex: Human Revolution

Deus Ex: Human Revolution - Extended trailer [HD]

Délka: 05:08 min

První animovaný trailer na Deus Ex: Human revolution byl úžasný. Jaká bude jeho prodloužená verze? Jasně, úžasná na druhou. Velká část záběrů už sice byla k vidění, ale na výborně vytvořenou počítačovou animace se skvělou hudbou a doslova tepající cyberpunkovou atmosférou je radost koukat stále dokola. Samotná hra vypadá neméně slibně a po fiasku v podobě druhého dílu se snad kultovní jednička dočká důstojného nástupce. Jistotu budeme mít na začátku příštího roku, kdy Deus Ex: Human Revolution vyjde.

VIDEO: 3780 'Deus Ex: Human Revolution - Extended trailer [HD]'Assassins Creed: Brotherhood - Raiden teaser

Délka: 00:45 min

Pokud se budete v Assassin's Creed: Brotherhood opravdu hodně snažit, můžete si odemčít i jednu postavu ze zcela jiné hry. Letmý záběr na zabijáka s katanou nabízí nový teaser.

 

Ghostbusters: Sanctum of Slime - Debut trailer

Délka: 00:36 min

Krotitelé duchů se vrací do herního světa. Tentokrát v podobě stahovatelné akční hry až pro čtyři hráče. Nebude chybět klasické lovecké nádobíčko a dokonce se projedete i v Ecto -3.

 

Yakuza 4 - Akiyama trailer

Délka: 00:51 min

Představení jedné z hlavních postav už třetího pokračování japonské mafiánské varianty Grand Theft Auto.

 

 

Dragon Age II - The making of part 1

Délka: 04:43 min

Jestli se nemůžete dočkat na pokračování Dragon Age: Origins, jistě nepohrdnete následujícím videem, ve kterém se zástupci Bioware zaměřují na proces vývoje hry. Mluví se o zvoleném výtvarném směru, o rozdílech, které titul od jedničky odlišují, nebo také o drsnějším pojetí, ve kterém násilí není ničím výjimečným. Video si můžete pustit v přehrávači dole, nicméně mějte na paměti, že je celé v angličtině.

VIDEO: 3779 'Dragon Age II - The making of part 1'


 

Test Drive Unlimited 2 - Houses trailer

Délka: 01:03 min

I nový díl Test Drive Unlimited nabídne možnost kromě čtyřkolých miláčků nakupovat domy, kde si můžete svůj vozový park skladovat. Kromě toho lze v nové vilce pořádat párty, však se podívejte.

 

Star Wars: The Force Unleashed 2 - Endor DLC

Délka: 01:49 min

Pokud si chcete prodloužit krátkou kampaň z Force Unleashed 2, můžete sáhnout po stahovatelné bonusové misi, která vás zavede do bitvy o Endor, kterou znáte ze Star Wares Episode VI.

 

Batman Arkham City - CGI teaser

Délka: 00:34 min

Velmi krátký, ovšem velmi vydařený teaser na pokračování skvělého Batman: Arkham Asylum. Zapomeňte na záběry ze hry, hlavní roli má CG animace.

 

 

Dead Space 2 - Sprawl trailer

Délka: 01:51 min

Hned na začátku roku 2011 se budeme bát. Dorazí totiž slibně vypadající Dead Space 2. Nový trailer ukazuje počátek masakru na vesmírné stanici, kde se Isaac léčil z traumatického dobrodružství Ishimuře. A bude to maso. Možná si k videu rozsviťte (a obejměte svého oblíbeného plyšáka).

VIDEO: 3777 'Dead Space 2 - Sprawl Trailer'


 

Ghost Trick - Gameplay trailer

Délka: 02:07 min

Další úžasně vypadající ukázka z logické adventury Ghost Trick. Ve hře ztvárníte ducha, který dokáže pohybovat a ovládat neživé předměty, čímž pomáháte zachraňovat životy.

 

The Witcher 2: Assassins of Kings - Engine trailer 2

Délka: 05:27 min

Druhý díl vývojářského deníků o enginu Zaklínače 2. Tvůrci mluví o nízkých nárocích na počítač a do toho pouštějí záběry z epické bitvy se spoustou postav. Jasně, věříme jim.

 

Před pár dny vyšel nový stahovatelný přídavek pro ArmA 2: Operation Arrowhead a tvůrci pro něj mají připravený nový kus země, kde budete bojovat. Vypadá zatraceně dobře.


 

Nejnovější komentáře