Kinematograf: Roboti v Portal 2, Darth Revan v Old Republic

Kooperace v Portal 2, Řím v Assassin's Creed: Brotherhood, samurajové v Shogun 2 a další nejlepší trailery tohoto týdne pro vaši potěchu.
Kinematograf: Roboti v Portal 2, Darth Revan v Old Republic

Portal 2 - Kooperace

Délka: 01:56 min

Možna už víte, že Portal 2 bude obsahovat i kooperativní mód, jehož příběh bude nezávislý na hlavním příběhu při hře pro jednoho hráče. Jen pro připomenutí, roli slečny vystřídají dva robůtci - jeden jakoby z oka vypadl strážní věžce, druhý připomíná kouli s umělou inteligencí. Aby se nemusela hra neustále po smrti jednoho z představitelů restartovat, budou se roboti donekonečna obnovovat, aniž by kazili zážitek jeden druhému. Hráči se mezi sebou budou moci domlouvat přes značky, kterými bude možné označit místo, kde mají stát nebo kde mají vytvořit portál. Celkově bude zážitek intenzivnější, jelikož budou hádanky složitější díky využití ne dvou, ale čtyř portálů. Ostatně o tom, že kooperativní mód vypadá zatraceně zajímavě, váš přesvědčí náš dnešní první trailer.

VIDEO: 3374 'Portal 2 - Kooperace'


 

 

Dragon Age: Origins - Witch Hunt DLC trailer

Délka: 00:58 min

Poslední stahovatelný přídavek do RPG Dragon Age: Origins se točí kolem jedné z nejzajímavějších postav hry - kouzelnice Morrigan.

 

Dungeon Siege 3 - Ukázka hry

Délka: 01:11 min

Už nějaký pátek se ví, že na novém díle diablovky Dungeon Siege pracuje známé studio Obsidian. Teď můžeme lehce zhodnotit jejich práci v ukázce ze hry.

 

Rift: Planes of Telara - Stonefield trailer

Délka: 00:42 min

Rift je připravované hodně slibné MMORPG . Mimimálně co se týče hezké grafiky, si můžete vychutant v jedné z lokací ve hře.


 

Assassin's Creed: Brotherhood - Vývojářský deník

Délka: 04:12 min

Nový deník vývojářů Assassin's Creed: Brotherhood nás zanese přímo do samotného srde Říma, kde se bude další díl zabijáckých radovánek odehrávat. Tentokrát to však nebude jen o šplhání a bodání do krku (i když to pochopitelně bude hrát prim). Nově se dočkáme hned několika zajímavých prvků, jako je možnost najímat nové zabijáky a posílat je plnit mise po celé Evropě, důležitou roli bude mít i postupné osvobozování Říma. Ostatně nechte se přesvědčit tvůrci, proč to bude stát za to.

VIDEO: 3381 'Assassin's Creed: Brotherhood - Vývojářský deník'


 

 

Medal of Honor - High value target mód

Délka: 01:55 min

Ukázka nového multiplayerového módu z Medal of Honor.

 

Star Wars: The Force Unleashed II - Webdoc 2

Délka: 04:33 min

Deník vývojářů The Force Unleashed 2 se věnuje novinkám ve hře a tomu, jak se snažili zachytit tu správnou atmosféru legendy.

 

Shogun 2: Total War - Battle Report trailer

Délka: 06:30 min

Další díl strategické série Total War se vrací zpátky do Japonska. V přes šest minut dlouhé ukázce se dočkáte jedné masivní bitvy komentované tvůrci.


 

Need for Speed: Hot Pursuit - Ukázka závodu

Délka: 01:36 min

Nový díl závodů NFS se vrací s celou sérií ke kořenům a staví na 12 starém Hot Pursuit. Se silnými stroji se budete prohánět po klikatých silnicích virtuálního světa, přičemž vaším hlavním úkolem bude pochopitelně vyhrát a nenechat se chytit dotěrnými policisty. Narozdíl od původní verze hry se však budete moci nově ujmout role strážců zákona i vy, a vyrazit na lov zločinců do online vod. Mimo to se v Hot Pursuit objeví i tzv. Need for Speed Autolog, který vám umožní srovnávat rekordy z různých tratí s konkrétními lidmi, či kamarády. Jednou z hlavních předností hry nicméně bude skvostná grafika, což dokazuje ukázka z jednoho závodu uprostřed pouště.

VIDEO: 3364 'Need for Speed: Hot Pursuit - Trailer'


 

 

LOTR Online: Shadows of Angmar - PAX 2010 trailer

Délka: 01:32 min

MMORPG podle Tolkienovy legendy se mezi placenými hrami příliš nedařilo, a proto zamířila do vod  mikrotransakcí. Trailer z výstavy PAX vám může pomoci rozhodnout, zda hru zkusit.

 

Nový přídavek pro komplexní tahovou strategii Europa Universalis III hráče zavede do Japonska.

 

Company of Heroes Online - Axis trailer

Délka: 01:43 min

Představení specializací armády Osy v bezplatné hře Company of Heroes Online.


 

Star Wars: The Old Republic - Mysteries of The Knights of the Old Republic

Délka: 02:15 min

MMORPG The Old Republic pochopitelně nemůže zapomenout ani na svá dvě single-playerová dobrodružství v podobě her Knights of the Old Republic. Nový zručně sestříhaný trailer jedné mise představuje hlavní plusy chystané online hry – namluvené dialogy, důraz na příběh a zajímavý svět Hvězdných válek. Říká vám něco jméno Darth Revan?

VIDEO: 3376 'Star Wars: The Old Republic - Mysteries of KOTOR'


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A