Kinematograf: Tři styly hraní Deus Ex: Human Revolution

Další výběr nejlepších herních trailerů přináší osm minut hraní nového Deus Ex, vtipný odklad Duke Nukem Forever, Batman: Arkham City a další.
Kinematograf: Tři styly hraní Deus Ex: Human Revolution

Deus Ex:Human Revolution - Developer walkthrough

Délka: 07:58 min

První Deus Ex hráči milovali kvůli bezpočtu způsobů, jak postupovat úrovněmi. Nový díl s názvem Deus Ex: Human Revolution se bude pokoušet o to samé. V novém, přes 7 minut dlouhém vývojářském videu se můžete podívat na tři způsoby infiltrace objektu. Můžete se strážemi prostřílet, nebo je mazaně obejít či se jim naprosto vyhnout. A to ještě nebyly použity žádné z mnoha dovedností hlavního hrdiny, které mohou přístup ještě změnit. Human Revolution vyjde na PC, X360 a PS3 letos v srpnu.

VIDEO: 4193 'Deus Ex:Human Revolution - Developer walkthrough'


 

Crysis 2 - Launch trailer

Délka: 02:08 min

Futuristická akce Crysis 2 vtrhla do obchodů a snad jako každá hra je doprovázen launch trailerem představujícím hlavní rysy.

 

DC Universe Online - Villain safehouse trailer

Délka: 01:19 min

Každý správný superpadouch bezpečné útočiště, kde bude spřídat své zlotřilé plány. MMO DC Universe Online představuje to svoje.

 

Trine 2 - Alluring Adventure Trailer

Délka: 01:48 min

Výtečná plošinovka s fyzikálními a logickými prvky se dočká pokračování. Mág, bojovník a zlodějka se opět vydají překonávat překážky čarokrásného světa.

 

 

Batman: Arkham City - Gameplay trailer

Délka: 02:12 min
 
Arkham Asylum sloužilo tvůrcům jako takové malé pískoviště, kde si vyzkoušeli, jestli může fungovat otevřená hra s temným rytířem v hlavní roli. Pokud bychom to brali jen podle naší nadšené recenze, pokus se jim vydařil na výtečnou. V Arkham City se tak mohli pustit na daleko větší pískoviště, když léčebnu Arkham nahradili ulicemi Gotham City. V první herní ukázce je větší rozsah vidět – Batman se spouští ze střech několikapatrových budov, přitahuje se na vrtulníky, kostelní věže vybuchují, ulicemi korzují davy lumpů, na scénu přicházejí noví záporáci a Harley Quinn má nový sexy obleček. Výsledek? Nemůžeme se dočkat konce října, kdy Batman: Arkham Asylum vyjde.
 
VIDEO: 4172 'Batman: Arkham City - Gameplay trailer'
 

 

Mortal Kombat - Kratos gameplay

Délka: 01:34 min

Bonusovou postavou v PS3 bude zabiják z God of War 3 Kratos a nové video představuje jeho brutální bojové schopnosti.

 

Shift 2 Unleashed - Launch trailer

Délka: 01:36 min

Realistické závody Shift 2 se blíží pekelným tempem, v obchodech se objeví už příští týden a vy si čekání můžete zpestřit novým trailerem.


Ghostbusters: Sanctum of Slime - Launch trailer

Délka: 00:41 min

Krotitelé duchů se opět vrajecí v herní podobě. Tentorkát však v kooperativní arkídové hříčce, kterou si můžete stáhnout na PC, X360 či PS3.

 

Duke Nukem Forever - New release date

Délka: 01:06 min

Duke Nukem Forever se nám v mechanikách našich počítačů a konzolí měl točit už 6. května, tohle datum ovšem atomový vévoda nestihne. 2K v nejnovější tiskové zprávě oznámilo, že se datum vydání posunuje na 10. června. Gearbox k dané příležitosti vydal krátké, humorně laděné video s Randy Pitchfordem v hlavní roli (viz níže). Jaké jsou přesné důvody odkladu, se neví, nicméně budeme věřit, že to titulu jen a jen prospěje.
 
VIDEO: 4185 'Duke Nukem Forever - New release date'
 

 

Final Fantasy III - iPhone Launch Trailer

Délka: 01:30 min

Final Fantasy III se před před pár lety dočkalo nové verze pro Nintendo DS a právě tato verze s novou grafikou se objeví i na iPhone.

 

Hunted: The Demons Forge - Power of two trailer

Délka: 02:06 min

Third person akce Hunted nabídne spolupráci dvou hlavních hrdinů - bojovníka a lučistnice. Jejich vzájemnou souhru si můžete užít v novém videu.

 

Ghost Recon: Shadow Wars - Developer walkthrough

Délka: 08:58 min

Tvůrce legendární tahové strategie Ufo pracoval na nové tahové strategii, tentokrát ovšem zasazené do světa Ghost Recon. Vývojářské video vám Shadow Wars náležitě představí.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A