Kinematograf: Zaklínač v žáru bitvy

Nový trailer ze Zaklínače 2, upoutávka na WoW: Cataclysm, či přídavek Arma 2 PMC a další vás čeká v aktuálním výběru těch nej trailerů týdne.
Kinematograf: Zaklínač v žáru bitvy

The Witcher 2 - Trailer

Délka: 01:07 min

Nový trailer ze Zaklínače 2 (nebo Witchera, pokud chcete zůstat u angličtiny) nabízí jak už viděné záběry z útěku z věžení, tak zcela nové, které nás zavedou přímo do žáru bitvy. Kolem Zaklínače 2 je v poslední době živo, tvůrci ukázali bohaté speciální edice (jsou k vidění na konci trailer) a zároveň ohlásili příchod hry na službu Good Old Games, kde bude bez jakékoliv DRM.

VIDEO: 3738 'The Witcher 2 - Trailer'


 

Test Drive Unlimited 2 - Pre-Order trailer
Délka: 01:33 min

Pokračování závodní hry Test Drive Unlimited se pomalu blíží a je na čase lákat hráče na bonusy, aby si hru předobjednali. Co je v nabídce ukazuje nový trailer.

 

DC Universe Online - Gotham City flythrough 
Délka: 01:58 min

Co by to bylo za hru z univerza komiksového DC, kde by nešlo nakouknoud na domovské hřiště Batmana. Nová ukázka vás protáhne Gotham City a ukáže ty nejzajímavější lokace.

 

Golden Sun: Dark Dawn - Trailer
Délka: 01:37 min

Legendární RPG z Gameboy Advance se vrací s novým pokračováním, tentokrát mířeným na DS. Video představuje hlavní lákadla hry: nádhernou pestrobarevnou grafiku, magické síly a kvalitní bojový systém.

 

 

Arma 2 - Private Military Company DLC

Délka: 03:25 min

Před pár dny vyšel druhý stahovatelný přídavek pro Arma 2: Operation Arrowhead. PMC neboli Private Military Company přinesou do hry novou kampaň o deseti misích za kontraktory, což znamená i nová vozidla (třeba pancéřované SUV), nové zbraně a nové prostředí. Součástí DLC je i patch 1.56 pro Operation Arrowhead. PMC DLC najdete třeba v online shopu BI studia za 233 Kč, či na Steamu.

VIDEO: 3722 'Arma 2 - Private Military Company DLC'


 

Infinity Blade - Debut video
Délka: 00:57 min

První video z nové hry Epiců, která je, věřte nevěřte, určena pro iPhone.  Jedná se o naprosto úžasně vypadající (aby ne, když staví na Unreal 3 enginu) fantasy bojovku.

 

Bad Company 2 - VIP map pack 7
Délka: 01:28 min

Video představující už sedmý stahovatelný přídavek pro Battlefield: Bad Company 2. Jako obvykle vás čekají nové mapy, tentokrát vybrané fanoušky z aktuálního i minulého dílu.

 

Battlefield Heroes - Christmas trailer
Délka: 01:54 min

Vánoční tématika se vetřela i do her a dokonce do multiplayerového Battlefield Heroes, které můžete hrát zdarma. Čekají na vás santovské čepice a podobné legrace.

 

 

World of Warcraft: Cataclysm - Reborn trailer

Délka: 02:41 min

Už jen pár dní dělí fanoušky World of Warcraft od vydání jimi netrpělivě vyhlíženého datadisku s podtitulem Cataclysm. Aby nás Blizzard potrápil ještě více, zveřejnil nový trailer, který slouží jako jakýsi průvodce nově zformovaným světem. A že je na co koukat. Člověka doslova ohromí variabilita prostředí, kterým se titul může chlubit - vše navíc podtrhuje podmanivá hudba, která celému zážitku dodává úplně nový rozměr. Už jen kvůli ní stojí trailer za shlédnutí.

VIDEO: 3746 'World of Warcraft: Cataclysm - Reborn trailer'


 

Rift - Beta trailer
Délka: 04:09 min

Atraktivně vypadající MMORPG Rift otevírá brány betaverze a prostřednictvím nového traileru se můžete přesvědčit, jestli má smysl vyplňovat registrační formulář.

 

Need for Speed: Hot Pursuit - Cars trailer
Délka: 03:39 min

Solidně dlouhý vývojářský deník věnující se přibližovadlům v nedávno vyšlém Need for Speed Hot Pursuit.

 

Deus Ex: Human Revolution - Preorder bonus 1
Délka: 01:04 min

Sice se jedná jen o upoutávky představující dvě speciální zbraně určené pro předobjednávky hry, ale video jsou výborně ozvučené a nastříhané, takže radost koukat.

 

Nejnovější komentáře