Kingdom Hearts III hlásí hotovo, podívejte se na nový trailer

Nejnovější díl série, která má s počítáním větší problémy než Windows, se připomíná novým trailerem a tvůrci potvrzují, že hra je hotová.
Kingdom Hearts III hlásí hotovo, podívejte se na nový trailer

Mišmaš Disneyovských postaviček se řítí mílovými kroky ke svému datu vydání a tvůrci s radostí oznamují, že se jim podařilo konečně očekávaný třetí díl dokončit. Samozřejmě mluvíme o třetím dílu z hlediska číslovky za názvem. Jinak bychom totiž už mluvili o mnohem vyšších číslech.

Pokud vás trailer zaujal, ale doposud nemáte zkušenosti s touto sérií a netušíte, co čekat, Square Enix si pro vás připravilo také Kingdom Hearts: The story so far, ve kterém si můžete udělat ucelený obrázek o příběhu série. The story so far vyšlo 30.října na PS4. V novém dílu se můžete těšit na všechny již známé a oblíbené postavičky jako je Goofy a Donald. Nebudou chybět ani oblíbení hrdinové z Toy Story, Medvídka Pú či Frozen. Nově se také přidá kapitán Jack Sparrow, který díky novým technologiím vypadá opravdu skvěle.

Kingdom Hearts III vychází na PS4 a Xboxu One 29. ledna 2019.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma